• Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР)

  У 2016 на базі PPV Knowledge Networks створено Центр інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. ЦІПБ у м. Львів створений в рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку.

 • Агенція розвитку Миколаєва

  PPV Knowledge Networks проводили аналіз стратегії розвитку міста та надавали рекомендації, супровід у підготовці операційного плану, модерацію зустрічей з громадою та з бізнесом, аналіз ринків та інвестиційних проектів.

 • Школа Мерів

  Експерти PPV Knowledge Networks були залучені у підготовку навчальних матеріалів про інструменти економічного розвитку, розробку методології написання стратегічного плану міста, проведення сесій із стратегічного планування для 11 міст, супровід у розробці проривних проектів економічного розвитку міст.

 • Делегація ЄС в Україні

  Основою проекту є методологія «Лабораторії Міського Простору», розроблена PPV Knowledge Networks і спрямована на залучення громад малих міст до процесу творення та переосмислення публічних міських просторів. Проект реалізовується у містах присутності компанії ДТЕК, що надає співфінансування для проекту.

 • Львівська міська рада

  Експерти PPV Knowledge Networks були залучені до збору даних, опис та аналіз наявних інвестиційних активів (земельні ділянки, нерухомість тощо), підготовки бізнес-кейсів для потенційних інвесторів, структурування інформації, підготовка друкованих інвестиційних паспортів українською та англійською мовами.

 • Програма «Лідерство в економічному врядуванні» (USAID ЛЕВ)

  Роль PPV Knowledge Networks полягала у модерації зустрічей з бізнесом, експертній підтримці у підготовці дорожньої карти розвитку підприємництва.

 • Новороздільська міська рада

  Експерти PPV Knowledge Networks були залучені до збору даних, опис та аналіз наявних інвестиційних активів (земельні ділянки, нерухомість тощо), підготовки бізнес-кейсів для потенційних інвесторів, структурування інформації, підготовка друкованих інвестиційних паспортів українською та англійською мовами.

 • Програма розвитку ООН

  В рамках проекту було проаналізовано основні галузі економіки України у 8 областях (Київська, Харківська, Полтавська, Донецька, Дніпропетровська, Луганська, Запорізька, Одеська). На основі статистичних даних та експертних інтерв’ю було обрано 10 ринкових ніш найбільш перспективних для України у найближчі 3-5 років для ведення мікро-бізнесу.

 • Центр муніципального розвитку Добропілля

  У 2015 р. на замовлення Центру муніципального Розвитку у м. Добропілля, Донецької області PPV Knowledge Networks спільно з архітектурним бюро burø опрацювали ідею пристосування недобудованого гуртожитку, що розташований у центрі міста, до потреб підприємців та громади.

 • Проект Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013

  В рамках проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ» що здійснювався в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, ми проводили ряд досліджень, пов’язаних із економічним розвитком регіону.

 • Новороздільська міська рада

  В рамках проекту було розроблено концепцію та бізнес-план індустріального парку, проектно-кошторисну документацію інфраструктури та під’їздних доріг, детальний план території. Також проведено ряд тренінгів та навчальних візитів для місцевої влади та громади, створено місцевий Центр Регіонального Розвитку, що продовжує займатися розвитком проекту у співпраці з PPV Knowledge Networks..

 • Німецьке товариство міжнародного співробітництва в Україні

  В рамках проекту агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks в партнерстві з Чернівецьким прес-клубом реформ було проведене дослідження потенціалу індустрії інформаційних технологій в місті. Дослідження включало аналіз даних про наявний людський капітал для галузі в освітніх закладах міста, інтерв’ю з ключовими заінтересованими сторонами, опитування студентів ІТ спеціальностей та проведення круглого столу.