Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР)

Центр підтримки бізнесу


Центр підтримки бізнесу у м. Львові допомагає малим та середнім підприємствам (зі Львова, Західної України та з інших регіонів України) отримати інформацію щодо:
  • Програм фінансування для бізнесу, зокрема гранти на консалтингові проекти та відкриті кредитні програми для малого бізнесу (вкл. програми з підтримкою ініціативи EU4Businesss);
  • Тренінгів для малого бізнесу, що проводяться в регіоні та Україні (ЄБРР, мережею Центрів підтримки бізнесу та іншими організаціями);
  • Інші можливості для малого бізнесу.

Ми відкриті до запитань — зверніться до Менеджера Центру підтримки бізнесу: тел. +380673735954, пошта: bsc-lviv@ppv.net.ua або заходьте в офіс Центру.

Повний перелік заходів мережі Центрів підтримки бізнесу в Україні можна подивитись тут.


Заходи 2018

Тренінг «Ефективні комунікації для бізнесу»

Для кого:
для власників малого та середнього бізнесу та для їх менеджерів з комунікацій
Хто вчить: досвідчені піарники, телевізійний продюсер і медіа-експерт
Мета: навчити ваш бізнес бути впізнаваним
Навіщо це бізнесу: оптимізувати витрати на рекламу і маркетинг, будувати довіру, впізнаваність та довготривалі відносини з  клієнтами, журналістами та партнерами.

Місце: Львів
Дати: 3 модулі (15-16 червня, 29-30 червня, 13-14 липня), 6 днів.
Вартість: 3500 грн. Без ПДВ (4200 грн. з ПДВ), у вартість входить участь у тренінговій програмі, каво-перерви, обіди та пакет матеріалів учасника.
Докладніше
Форма реєстрації 


Тренінг «Система управління персоналом»

Для кого: для власників малого та середнього бізнесу, менеджерів з персоналу.
Хто вчить: досвідчені тренери, засновники асоціації HR Forum
Мета: допомогти компаніям вибудувати систему управління персоналом
Навіщо це бізнесу: зменшити витрати часу та ресурсів на пошук персоналу, зменшити відтік персоналу, зменшити витрати часу на вирішення управлінських питань, пов’язаних з персоналом.

Місце: Львів
Дати: 2 модулі (22-23 червня, 29-30 червня), 4 дні.
Вартість: 2800 грн. без ПДВ (3360 грн. з ПДВ), у вартість входить участь у тренінговій програмі, каво-перерви, обіди та пакет матеріалів учасника.

Докладніше
Форма реєстрації

Інформаційний семінар «Фінансування для бізнесу»

Для кого: для власників малого та середнього бізнесу, менеджерів з розвитку бізнесу, фінансових директорів
Хто проводить: консультанти агенції PPV Knowledge Networks та польський консультант з 15+ досвідом фінансування малого бізнесу
Мета: допомогти компаніям дізнатись про інструменти фінансування малого бізнесу, доступні в Україні та Польщі вже зараз, зокрема ті, які дофінансовує ЄС
Навіщо це бізнесу: отримати доступ до фінансування проектів розвитку, зменшити час на оцінку доцільності використання фінансових інструментів.

Місто: Львів
Дати: 17-18 липня.
Вартість: 1660 грн. без ПДВ (2000 грн. з ПДВ), у вартість входить участь у тренінговій програмі, каво-перерви, обіди та пакет матеріалів учасника.

Фейсбук-подія
Форма реєстрації

Місто: Чернівці
Дати: 11-12 вересня.
Вартість: 1660 грн., у вартість входить участь у тренінговій програмі, каво-перерви, обіди та пакет матеріалів учасника.

Фейсбук-подія
Форма реєстрації

Навчальна програма «Від справи до бізнесу»

Для кого: для власників малого та середнього бізнесу, операційних директорів
Хто проводить: досвідчені консультанти-практики
Мета: допомогти власниками малого бізнесу перетворити свою справу на бізнес, структурувати та налагодити бізнес-процеси
Навіщо це бізнесу: перейти на інший рівень розвитку - з чіткою бізнес-моделлю, зрозумілою стратегією, ефективними бізнес-процесами, налагодженими системами маркетингу, продажів, управління персоналом.

Місто: Львів
Дати: 8 дводенних модулів (7-8 вересня, 14-15 вересня, 21-22 вересня, 28-29 вересня, 5-6 жовтня, 12-13 жовтня, 19-20 жовтня, 26-27 жовтня), 16 днів.
Вартість: 7000 грн. без ПДВ (8400 грн. з ПДВ), у вартість входить участь у тренінговій програмі, каво-перерви, обіди та пакет матеріалів учасника.  

Фейсбук-подія
Форма реєстрації

Місто: Чернівці
Дати: 8 дводенних модулів (5-6 жовтня, 12-13 жовтня, 19-20 жовтня, 26-27 жовтня, 2-3 листопада, 9-10 листопада, 16-17 листопада, 22-23 листопада), 16 днів.
Вартість: 7000 грн. без ПДВ (8400 грн. з ПДВ), у вартість входить участь у тренінговій програмі, каво-перерви, обіди та пакет матеріалів учасника.  

Фейсбук-подія
Форма реєстрації

Місто: Тернопіль
Дати: 8 дводенних модулів (28-29 вересня, 5-6 жовтня, 12-13 жовтня, 19-20 жовтня, 26-27 жовтня, 2-3 листопада, 9-10 листопада, 16-17 листопада), 16 днів.
Вартість: 7000 грн., у вартість входить участь у тренінговій програмі, каво-перерви, обіди та пакет матеріалів учасника.

Фейсбук-подія
Форма реєстрації 


Тренінг від ЄБРР «Підтримка експорту для МСП. Готові експортувати»

Для кого: для власників та менеджерів малого та середнього бізнесу, що планують розпочати експорт продукції в країни ЄС.
Хто проводить: досвідчений консультант-практик з Ірландії (Родді Філі)
Мета: Ознайомлення учасників з основними принципами та експортними стратегіями, а також концепціями експортного фінансування.
Навіщо це бізнесу: розробити стратегію зростання експорту і план дій для свого підприємства під керівництвом тренера, тренінг передбачає 90-хвилинну індивідуальну консультацію.

Місце: Львів
Дати: 19-21 вересня, 3 дні
Вартість: 3360 грн. з ПДВ, у вартість входить участь у тренінговій програмі, каво-перерви, обіди та пакет матеріалів учасника.

Форма реєстрації


Тренінг від ЄБРР «Проектний менеджмент для консалтингу»

Для кого: представники консалтингових компаній та індивідуальні консультанти, проектні менеджери
Хто проводить: досвідчені консультанти-практики
Мета: опрацювати практичний проектний інструментарій, що складається з ідей, методик, форматів і процесів, який допоможе учасникам ефективно реалізовувати складні консалтингові проекти і надавати клієнтам більш комплексні консультаційні послуги.
Навіщо це бізнесу: розвинути навички, необхідні для ефективного управління консалтинговими проектами, зокрема навички управління консалтинговими проектами, бюджетування консалтингових проектів, ознайомитись з кращими практиками та інструментами.

Місце: Львів
Дати: 9-12 жовтня, 4 дні
Вартість: 6230 грн (з ПДВ)


Міжнародна конференція Дні Зеленої Економіки (2018)

Для кого:
власники та керівники компаній з ринку біопалива (заготівельники, виробники та торговці щепою, пелетами тощо) та споживачі біопалива (комунальні підприємства, органи влади), учасники екосистеми біопаливного ринку.
Мета: створення бізнес-екосистеми на українському біопаливному ринку, налагодження співпраці між українськими та європейськими гравцями ринку.
Навіщо це бізнесу: можливість налагодити зв’язки з українськими та європейськими компаніями, ознайомитись із інноваційними технологічними рішеннями та європейськими ноу-хау, отримати інформацію про наявні можливості залучення фінансування для розвитку бізнесу.

Місце: Львів
Дати: 15-16 листопада
Вартість: безкоштовно

Сайт
Фейсбук-подія
Реєстрація

Міжнародна конференція Дні креативної економіки (2018)

Для кого: учасники ринку предметного дизайну (виробники меблів, предметів інтер’єру та освітлення, спорядження, техніки, та дизайн-агенції), учасники ринку легкої промисловості та індустрії моди (бренди, фабрики, цехи з пошиття одягу). Захід буде корисним для власників компаній, дизайн-менеджерів, дизайнерів, менеджерів відділів розробки нової продукції, менеджерів з продажів та менеджерів з маркетингу, менеджерів зовнішньо-економічної діяльності.
Мета заходу: налагодження комерційних контактів, формування ефективної та комерційної співпраці між учасниками ринків та представниками екосистеми креативної економіки, зростання бізнесу.
Навіщо це бізнесу: налагодити ділові відносини із потенційними партнерами та клієнтами, дізнатись про останні тренди в індустрії та отримати інформацію про можливості залучення фінансування для розвитку власного бізнесу.

Місце: Львів
Дати: 23-24 листопада
Вартість: участь у конференції (23 листопада) безкоштовна, участь у тематичних семінарах (24 листопада) - 1400 грн за попередньої реєстрації та наявності місць.

Фейсбук-подія 

Design Management Training

Для кого:
- продуктових та промислових дизайнерів;
- маркетологів;
- бренд-менеджерів;
- менеджерів з розвитку;
- менеджерів з виробництва;
- продакт менеджерів та ін.
Тренінг допоможе вам:
- Структурувати та спланувати процес дизайну;
- Зрозуміти та враховувати точку зору кінцевих споживачів в процесі дизайну;
- Підготувати брифи для дизайнерів, технологів та інших учасників дизайн-процесу;
- Визначати можливості для інновацій.

Місце: Місце проведення: Конференц-центр «IQholding» (Львів, проспект Шевченка, 9)
Дати: 17-18 грудня, 15-16 січня.
Вартість: 3 600 грн

Фейсбук-подія
Реєстрація