• Екодія

  На замовлення "Центру екологічних ініціатив "Екодія” експерти PPV Knowledge Networks підготували аналітичне дослідження "Досвід перетворення шахтарських регіонів: рекомендації для Донбасу” у 2019.

 • Промприлад

  У 2018р. PPV Knowledge Networks розробляє механізм колективного фінансування про соціального підприємства "Промприлад" та налагоджує систему координації бізнес-процесів "Промприлад".

 • Нова пошта

  Агенція PPV Knowledge Networks стала партнером з впровадження Школи бізнесу Нова пошта у 2017р.

 • Енергосервісна компанія "Adamson"

  У 2017р. агенція PPV Knowledge Networks провела діагностику бізнесу та розробила бізнес-модель компанії Adamson, лідера на ринку енергосервісних послуг України.

 • Програма соціального партнерства ДТЕК

  Стратегічні документи, розроблені в рамках співпраці, слугували дорожніми картами стратегічного співробітництва компанії та міських рад у розвитку міст, та успішно втілювалися протягом 2013-2016 рр. Агенції місцевого економічного розвитку, створені в рамках співпраці, продовжують функціонувати як стійкі та самодостатні інституції.

 • Концерн Хлібпром

  ПАТ «Концерн Хлібпром» співпрацювали із компанією PPV Knowledge Networks у 2015 р. Завданням співпраці був аналіз існуючої бізнес-моделі компанії та розробка пропозицій щодо оновленої бізнес-моделі на основі моделі розвитку суспільних капіталів.

 • Метінвест Холдінг

  У рамках проекту, PPV Knowledge Networks провели аналіз роботи із заінтересованими сторонами, підготували дослідження про найкращі практики роботи із заінтересованими сторонами у світі та підготували стратегію роботи із заінтересованими сторонами для Метінвест Холдінгу. Розробка включала активну взаємодію з командою, що відповідає за корпоративну соціальну відповідальність. Результати роботи були включені до стратегії сталого розвитку Метінвест Холдінгу.

 • ДТЕК

  У проекті команда PPV Knowledge Networks відповідала за збір даних, опис та аналіз наявних інвестиційних активів (земельні ділянки, нерухомість тощо), підготовка бізнес-кейсів для потенційних інвесторів, структурування інформації, підготовка друкованих інвестиційних паспортів українською та англійською мовами.

 • HarvEast Holding

  У 2012 р. на замовлення сільськогосподарської компанії HarvEast нами було створено агенцію розвитку сільських територій, для якої розроблено два якірні проекти: фонд розвитку села та фонд мікрокредитування.

 • System Capital Management

  Ми були залучені до проведення аудиту якості взаємодії із заінтересованими сторонами компанії SCM, вивчали взаємодію компанії з працівниками, мешканцями регіонів присутності, міжнародними, громадськими та експертними організаціями, ініціативними групами на територіях присутності, представниками регіональної та місцевої влади.

 • Lviv IT Cluster

  PPV Knowledge Networks були першою управлінською структурою Lviv IT Cluster - спільнота провідних компаній у галузі інформаційних технологій, управляли процесом його реєстрації та становлення протягом 2010-2012 рр.