• Підвищення інституційної спроможності заповідника Тустань

  Ключові компоненти проекту - це розробка стратегічного плану інституції до 2022 року, аналіз існуючої бізнес-моделі та планування бажаної, налагодження бізнес-процесів, розробка ефективної управлінської моделі та створення дорожньої карти для роботи з персоналом.

 • Супровід розробки інвестиційного паспорта та бізнес-кейсів для агенції економічного розвитку м. Миколаїв

  Метою проекту є розробка бізнес-кейсів та аналітики для інвестиційного паспорта міста Миколаїв. Компанія PPV Knowledge Networks відповідала за збір даних, опис та аналіз наявних інвестиційних активів, підготовку бізнес-кейсів для потенційних інвесторів.

 • Проведення стратегічних сесій для агенції економічного розвитку м. Миколаїв

  Проект спрямований на підвищення інституційної спроможності агенції місцевого економічного розвитку Миколаєва. В рамках проекту реалізовувався супровід у впровадженні стратегічного плану міста, та підготовці інвестиційних матеріалів міста.

 • Керуюча компанія для Новороздільского індустріального парку

  PPV Knowledge Networks співпрацює з Новороздільською міською радою над розвитком Новороздільського індустріального парку. PPV Knowledge Networks зацікавлена у створенні спільного підприємства з компанією, що має досвід управління промисловою нерухомістю та залучення промислових інвесторів, для участі у конкурсі на визначення керуючої компанії Новороздільського індустріального парку.

 • Підготовка інвестиційних паспортів для міст Львів, Новий Розділ, Добротвір та Бурштин

  PPV Knowledge Networks підготували інвестиційні паспорти для Львова (2016), Нового Роздолу (2015), Бурштина та Добротвора (2012). Компанія відповідала за збір даних, опис та аналіз наявних інвестиційних активів (земельні ділянки, нерухомість тощо), підготовку бізнес-кейсів для потенційних інвесторів, структурування інформації, підготовку друкованих інвестиційних паспортів українською та англійською мовами.