• Політико-економічний аналіз лісового сектору

  Аналіз передбачає виявлення та оцінку потенційних підходів для проекту, в сприянні підвищення конкурентоспроможності, продажів та інвестицій у меблевий сектор.

 • Lviv Design Partnership

  LDP — це платформа для взаємодії між дизайн-агенціями, бізнесом, освітою та владою для розвитку сектору дизайну у Львові. Проект відбувається в рамках програми Creative Spark Британської Ради.

 • Школа бізнесу Нова пошта

  Проведення навчальної програми для власників мікро, малого та середнього бізнесу у 5 містах України - програми соціальної відповідальності бізнесу компанії Нова пошта. Майже 300 власників пройшли навчання у 2017р.

 • Діагностика інвестиційних активів та бізнес-моделювання для Західплемресурси

  У 2017р. на замовлення ЛНВЦ "Західплемресурс" провели діагностику активів компанії, визначили бізнес-кейс та бізнес-модель подальшого розвитку, - трансформацію у виробника яловичини повного циклу.

 • Підвищення інституційної спроможності заповідника Тустань

  Ключові компоненти проекту - це розробка стратегічного плану інституції до 2022 року, аналіз існуючої бізнес-моделі та планування бажаної, налагодження бізнес-процесів, розробка ефективної управлінської моделі та створення дорожньої карти для роботи з персоналом.

 • Супровід розробки інвестиційного паспорта та бізнес-кейсів для агенції економічного розвитку м. Миколаїв

  Метою проекту є розробка бізнес-кейсів та аналітики для інвестиційного паспорта міста Миколаїв. Компанія PPV Knowledge Networks відповідала за збір даних, опис та аналіз наявних інвестиційних активів, підготовку бізнес-кейсів для потенційних інвесторів.

 • Creative Enterprise Ukraine

  Школа для підприємців у сфері для креативних індустрій, що реалізовується у партнерстві з Британською Радою в Україні. Основні теми школи: бізнес-моделювання, позиціонування та маркетинг.

 • Проведення стратегічних сесій для агенції економічного розвитку м. Миколаїв

  Проект спрямований на підвищення інституційної спроможності агенції місцевого економічного розвитку Миколаєва. В рамках проекту реалізовувався супровід у впровадженні стратегічного плану міста, та підготовці інвестиційних матеріалів міста.

 • EcoPressWood

  Метою проекту є формулювання, дослідження властивостей, виробництво тестової партії та тестування у промислових умовах безформальдегідних смол з відходів виробництва біодизелю.

 • Залучення громади до планування міських просторів

  Проект «Залучення громад до планування міського простору» реалізовується у 2013-2017 рр. за фінансування делегації ЄС в Україні. Завданням проекту є залучення бізнесу, влади та громади до спільного планування просторового розвитку міст. Проект реалізовується у трьох містах території присутності компанії ДТЕК, що є партнером проекту.

 • Навчальна програма з управлінських навичок для менеджерів культури з країн Східного Партнерства

  У рамках програми Європейського Союзу та Східного партнерства “Культура та креативність” директор агенції Володимир Воробей задіяний до проведення тренінгових семінарів з управлінських навичок для менеджерів культури з України, Білорусі та Вірменії. Тематика семінарів включає стратегічне планування, підготовку проектних (грантових) пропозицій, створення культурних продуктів та управління організаціями культури.

 • Підготовка дорожньої карти з розвитку підприємництва Тростянецької об’єднаної територіальної громади

  Проект реалізовувався у 2016 р. за підтримки програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні». Його завданням було розробити робочий документ із розвитку підприємництва у співпраці з бізнесом та прийняти цей документ до виконання місцевими органами влади.

 • Супровід розробки стратегічних планів командами міст проекту "Школа мерів"

  В рамках другої школи мерів, що проводилася у Києві у 2016 р., PPV Knowledge Networks супроводжували команди міст у якості менторів для написання стратегічного плану розвитку міст, та підготовки концепції проривних проектів розвитку.

 • RERAM Research to Innovation in Resource Efficiency

  Основною метою проекту RERAM є посилення співпраці та координації наукових установ та організацій інноваційного розвитку з ЄС та країн Східного Партнерства у сфері ефективності використання деревини як ресурсу.

 • Створення Новороздільського індустріального парку (етап 1)

  Починаючи із 2011 р. PPV Knowledge Networks залучені у проект створення Новорозділького індустріального парку на території колишніх сірчаних виробництв у Львівській області. Для рекультивації ділянки площею у 46 га було залучено грант програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 на проект «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ». Тривалість проекту – 2 роки (2013-2015 рр).

 • Підготовка стратегії соціальної відповідальності компанії «Галнафтогаз» (етап 1)

  У 2015 р. експерти PPV Knowledge Networks координували перший етап підготовки стратегії соціальної відповідальності компанії Галнафтогаз.

 • Створення центру підтримки бізнесу у м. Добропіллі Донецької обл.

  У 2015 р. на замовлення Центру муніципального Розвитку у м. Добропілля, Донецької області PPV Knowledge Networks спільно з архітектурним бюро burø опрацювали ідею пристосування недобудованого гуртожитку, що розташований у центрі міста, до потреб підприємців та громади.

 • Ідеї для мікробізнесу в Україні

  У рамках проекту було проаналізовано основні галузі економіки України у 8 областях (Київська. Харківська, Полтавська, Донецька, Дніпропетровська, Луганська, Запорізька, Одеська). На основі статистичних даних та експертних інтерв’ю було обрано 10 ринкових ніш, найбільш перспективних для України у найближчі 3-5 років для започаткування мікро-бізнесу.

 • Розробка бізнес-моделі соціальної відповідальності компанії "Хлібпром"

  У 2015 році на замовлення компанії "Хлібпром" було реалізовано розробку бізнес-моделі соціального відповідального бізнесу. Проведено близько 10 модерованих зустрічей із менеджментом компанії, підготовлено карту істотних питань, порівняльний аналіз подібних бізнес-моделей, дорожню карту із впровадження моделі соціальної відповідальності.

 • Розробка стратегій взаємодії компанії ДТЕК з територіями присутності

  Розробка стратегій соціального партнерства компанії ДТЕК із територіями присутності на 2013-2015 рр. з громадами Добротвір (Львівська обл.), Бурштин (Івано-Франківська обл.), Ладижин (Вінницька обл.). В рамках проекту розроблено близько 30 концепцій проектів розвитку для кожного міста, які потім було втілено.

 • Створення агенцій місцевого економічного розвитку на територіях присутності ДТЕК

  У 2012-2013 рр. в рамках програми соціального партнерства компанії ДТЕК було створено 11 агенцій місцевого економічного розвитку. Для команд агенцій було проведено комплексну навчальну програму із бізнес-планування та проектного менеджменту. Крім того, PPV Knowledge Networks реалізували операційний запуск 6 інституцій та координували їх діяльність впродовж року.

 • Розробка проектів розвитку територій присутності компанії HarvEast

  У 2012 році на замовлення компанії HarvEast (сільськогосподарський холдінг) було реалізовано ряд проектів із розвитку сільських територій, зокрема зареєстровано агенцію розвитку сільських територій у Донецькій області, розроблено концепцій фондів мікрокредитування бізнесу та розвитку громад.

 • Розвиток ІТ галузі в місті Чернівці

  В рамках проекту агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks в партнерстві з Чернівецьким прес-клубом реформ було проведене дослідження потенціалу індустрії інформаційних технологій в місті. Дослідження включало аналіз даних про наявний людський капітал для галузі в освітніх закладах міста, інтерв’ю з ключовими заінтересованими сторонами, опитування студентів ІТ спеціальностей та проведення круглого столу.

 • Розробка стратегії взаємодії із заінтересованими сторонами для Метінвест Холдінгу

  У рамках проекту, PPV Knowledge Networks провели аналіз роботи із заінтересованими сторонами Холдінгу, підготували дослідження про найкращі практики роботи із заінтересованими сторонами у світі та підготували стратегію роботи із заінтересованими сторонами для Метінвест Холдінгу. Розробка включала активну взаємодію з командою, що відповідає за корпоративну соціальну відповідальність. Результати роботи були включені до стратегії сталого розвитку Метінвест Холдінгу.

 • Підготовка інвестиційних паспортів для міст Львів, Новий Розділ, Добротвір та Бурштин

  PPV Knowledge Networks підготували інвестиційні паспорти для Львова (2016), Нового Роздолу (2015), Бурштина та Добротвора (2012). Компанія відповідала за збір даних, опис та аналіз наявних інвестиційних активів (земельні ділянки, нерухомість тощо), підготовку бізнес-кейсів для потенційних інвесторів, структурування інформації, підготовку друкованих інвестиційних паспортів українською та англійською мовами.