• Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР)

  Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) — міжнародний фінансово-кредитний інститут, який надає допомогу країнам від Центральної Європи до Центральної Азії для проведення ринкових реформ, активного інтегрування економік цих країн у міжнародні господарські зв'язки

 • Делегація ЄС в Україні

  Основою проекту є методологія «Лабораторії Міського Простору», розроблена PPV Knowledge Networks і спрямована на залучення громад малих міст до процесу творення та переосмислення публічних міських просторів. Проект реалізовується у містах присутності компанії ДТЕК, що надає співфінансування для проекту.

 • Програма розвитку ООН

  В рамках проекту було проаналізовано основні галузі економіки України у 8 областях (Київська, Харківська, Полтавська, Донецька, Дніпропетровська, Луганська, Запорізька, Одеська). На основі статистичних даних та експертних інтерв’ю було обрано 10 ринкових ніш найбільш перспективних для України у найближчі 3-5 років для ведення мікро-бізнесу.

 • Німецьке товариство міжнародного співробітництва в Україні

  В рамках проекту агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks в партнерстві з Чернівецьким прес-клубом реформ було проведене дослідження потенціалу індустрії інформаційних технологій в місті. Дослідження включало аналіз даних про наявний людський капітал для галузі в освітніх закладах міста, інтерв’ю з ключовими заінтересованими сторонами, опитування студентів ІТ спеціальностей та проведення круглого столу.