Пропозиція

Ми працюємо з проектами та ініціативами, що стимулюють розвиток територій, просування інновацій та розвиток людського капіталу. Переважно такі проекти вимагають міжсекторної взаємодії, -  бізнесу, органів влади, наукових установ, громадянськогосуспільства та безпосередньо громад.  

Ми надаємо увесь спектр послуг від стадії формулювання проектної ідеї до  стадії оцінки впливу проектів:

1.      Формулювання проектних ідей: визначення найкращих інструментів розвитку, вивчення контексту та формулювання можливих проектів для реалізації, фасилітація залучення заінтересованих сторін.

2.    Розробка концепцій проектів: підготовка концепції відповідно до контексту та вимог потенційних донорів та інвесторів, визначення та залучення партнерів.

3.    Залучення фінансування: підготовка проектних заявок на конкурси, підготовка портфоліо та презентацій для інвесторів, супровід переговорів з організаціями, що надають фінансування.

4.    Управління проектами: безпосередній проектний менеджмент, звітування за проектами.

5.    Оцінювання проектів: оцінка проектних заявок, оцінка результатів проектів, аналіз та оцінка впливу проектів, планування сталості проектів.  

Можливі типи проектів:

  • Підбір інструментів розвитку території: визначення інструментів розвитку бізнесу на територіях, опрацювання концепцій проектів та програмних документів.
  • Визначення форматів та створення організацій підтримки бізнесу: агенцій розвитку, кластерів, технопарків, індустріальних парків, центрів підтримки бізнесу, - від планування до запуску.
  • Створення інфраструктури для розвитку бізнесу - проекти розвитку комунальної та державної  інфраструктури для потреб малого та середнього бізнесу, визначення бізнес-моделей та моделей державно-приватного партнерства.
  • Стимулювання ринків - підготовка аналітики щодо ринкових ніш, заінтересованих сторін, навчання для малого та середнього бізнесу та підприємців, визначення політик для стимулювання створення та розвитку ринків.  
  • Підвищення інновативності бізнесу - підсилення взаємодії бізнесу з іншими секторами, наприклад, науковими інституціями чи громадськістю, підсилення співпраці бізнесів з різних секторів, наприклад з дизайн-бюро.
  • Розвиток людського капіталу - проекти підвищення компетенцій персоналу, що працює з малим та середнім бізнесом, проекти розвитку освітніх закладів для потреб працедавців.
  • Залучення заінтересованих сторін - підготовка мап заінтересованих сторін, впровадження механізмів взаємодії із заінтересованими сторонами, фасилітація зустрічей, модерування міжсекторних процесів.  

Ми надаємо перевагу проектам, які стосуються створення доданої вартості на території, зокрема у сферах розвитку зеленої економіки та креативних індустрій.

Приклади проектів

Ідеї для розвитку мікробізнесу

На замовлення Організації розвитку ООН в Україні, експерти PPV Knowledge Networks підготували описи 10 ринкових ніш та 30 бізнес-моделей для мікробізнесу в Україні. Для цього було проаналізовано основні галузі економіки у 8 областях (Київська. Харківська, Полтавська, Донецька, Дніпропетровська, Луганська, Запорізька, Одеська), проаналізовано статистичні дані та проведено понад 50 експертних інтерв’ю з підприємцями.

Дізнатися більше


Створення Новороздільського індустріального парку (етап 1)

Починаючи із 2011 р. компанія PPV Knowledge Networks залучена у проект створення Новорозділького індустріального парку на території колишніх сірчаних виробництв у Львівській області. Для рекультивації ділянки площею у 46 га було залучено грант на проект програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна, реалізація проекту тривала впродовж 2013-2015 рр.

Дізнатися більше


Creative Enterprise Ukraine

У партнерстві з Британською Радою в Україні у лютому 2016р. PPV Knowledge Networks організувала школу для підприємців з креативних індустрій. 25 підприємців-початківців пройшли тижневе навчання, де розглядали бізнес-моделювання, позиціонування та маркетинг. У 2017р. планується проведення наступної школи.

Дізнатися більше

Умови співпраці

PPV Knowledge Networks працює як з проектами організацій, що працюють під нашим управлінням, так і з партнерськими організаціями та зовнішніми замовниками, - ми готуємо та втілюємо свої проекти і допомагаємо нашим клієнтам.

Запрошуємо компанії, органи влади, офіси програм, організації громадянського суспільства та інших потенційних партнерів до співпраці. Надішліть нам короткий опис вашої потреби - ми проаналізуємо запит на відповідність нашим компетенціям та інтересам і запропонуємо можливу модель співпраці.

Ми працюємо за наступними моделями:

  • Виконання проекту на замовлення – визначення технічного завдання, погодження обсягу робіт та підписання договору та реалізацію проекту,
  • Партнерство - залучення організації під управлінням PPV Knowledge Networks до складу проектного консорціуму (у випадку підготовки проектних заявок) або до складу власників (у випадку комерційних проектів),
  • Змішана модель - часткова оплата і часткове залучення до виконання проекту.  

За деталями щодо надання послуги, звертайтеся на пошту info@ppv.net.ua 


Замовити послугу