Дорожнє будівництво з використанням золошлакових матеріалів
Внаслідок діяльності теплоелектростанцій, щороку в Україні утворюється понад 5 млн т золошлакових матеріалів. В Європейському Союзі та інших країнах ці матеріали використовуються, передовсім, для дорожнього будівництва для земляних робіт та будівництва шарів дорожньої основи. В Україні досвіду будівництва доріг з використанням золошлакових матеріалів немає.

У 2014-2015 роках PPV Knowledge Networks провела дослідження бізнес-кейсу використання золошлакових матеріалів (ЗШМ) у дорожньому будівництві в Західній Україні. Розроблено методичні рекомендації з використання ЗШМ ДТЕК Добротвірської ТЕС та ДТЕК Бурштинської ТЕС, включено використання ЗШМ у робочі проекти доріг до Новороздільського індустріального парку та досліджено бізнес-кейс здешевлення дорожньобудівельних робіт завдяки використанню ЗШМ.  

Компанія PPV Knowledge Networks заінтересована у спільній комерційній діяльності щодо проектування та будівництва доріг з використанням золошлакових матеріалів у Західній Україні. Потенційні партнери повинні мати досвід роботи з золошлаковими матеріалами у дорожньому будівництві.  

Контактна особа: Володимир Крижанівський, vk@ppv.net.ua