Пропозиція

Ми працюємо із аналітикою у трьох основних напрямках економічного розвитку:

  • Аналіз ринків;
  • Аналіз доцільності;
  • Просвітництво.

Ми готуємо наступні типи аналітичних документів:

Baseline report - базовий звіт, що фіксує наявну ситуацію на певній території або ринку (ринках).

Benchmarking review  - порівняльний аналіз, що демонструє кейси проектів або способів вирішення певної проблеми на основі релевантних прикладів в Україні та за кордоном;

Аналіз доцільності – проводиться для прийняття рішення про створення інституцій економічного розвитку (кластерів, інкубаторів, індустріальних парків, агенцій місцевого розвитку,  фондів, тощо) або про запуск певного довгострокового проекту розвитку.

White paper  - аналітична розвідка, що у доступний спосіб висвітлює певну проблематику економічного розвитку та ілюструє її прикладами з контексту.

Публікація – великий аналітичний матеріал, що глибоко пояснює певний аспект економічного розвитку та надає практичні рекомендації із його застосування.

Також ми проводимо навчання на замовлення із основних тем нашої експертизи:

  • Економічний розвиток територій;
  • Міжсекторна співпраця;
  • Бізнес-моделювання.

Реалізовані проекти

Ідеї для розвитку мікробізнесу

На замовлення Організації розвитку ООН в Україні, експерти PPV Knowledge Networks підготували описи 10 ринкових ніш та 30 бізнес-моделей для мікробізнесу в Україні. Для цього було проаналізовано основні галузі економіки у 8 областях (Київська. Харківська, Полтавська, Донецька, Дніпропетровська, Луганська, Запорізька, Одеська), проаналізовано статистичні дані та проведено понад 50 експертних інтерв’ю з підприємцями.

Дізнатися більше


Аналітичні матеріали для Новороздільського індустріального парку

Починаючи із 2011 р. компанія PPV Knowledge Networks залучена у проект створення Новорозділького індустріального парку на території колишніх сірчаних виробництв у Львівській області. У рамках реалізації проекту програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна, PPV Knowledge Networks провели дослідження пріоритетних галузей, розробили концепцію індустріального парку, бізнес-план парку, підготували аналіз впливу індустріального парку на навколишні території, тощо.

Дізнатися більше


Розвиток ІТ галузі в місті Чернівці

В рамках проекту агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks в партнерстві з Чернівецьким прес-клубом реформ було проведене дослідження потенціалу індустрії інформаційних технологій в місті. Дослідження включало аналіз даних про наявний людський капітал для галузі в освітніх закладах міста, інтерв’ю з ключовими заінтересованими сторонами, опитування студентів ІТ спеціальностей та проведення круглого столу.

Дізнатися більше

Умови співпраці

Ми відкриті до співпраці у підготовці аналітичних матеріалів: досліджень ринків, аналізі доцільності проектів, підготовці тематичних розвідок тощо. Якщо у Вас є потреба у якісних аналітичних матеріалах – ми готові дати оцінку вартості підготовки таких матеріалів. Ми розраховуємо вартість залежно від кількості необхідних робочих днів для пошуку та аналізу даних, складності завдання та необхідних для виконання замовлення компетенцій. За потреби, ми готові організувати публічні заходи під час підготовки аналітичного матеріалу або після його оприлюднення (промоція).

За деталями щодо надання послуги, звертайтеся на пошту info@ppv.net.ua

Замовити послугу