Lviv Design Partnership

Тема: креативна економіка, бізнес-моделювання, інкубація, стартапи, міжсекторна взаємодія, кластеризація.

Період реалізації: листопад 2018 — липень 2019

Замовник: Британська Рада

Партнери: Львівська національна академія мистецтв (Львів), Cardiff University (Кардіфф, Великобританія)

Роль PPV Knowledge Networks: розробка концепції Lviv Design Partnership;  адміністрування проекту; організація та проведення навчальних семінарів, тренінгів, зустрічей; проведення досліджень та підготовка аналітики; залучення до розробки концепції креативного хабу у Львівській національній академії мистецтв; взаємодія із заінтересованими сторонами; звітування.

Про проект: Lviv Design Partnership — це платформа для взаємодії між дизайн-агенціями, бізнесом, освітою та владою для розвитку сектору дизайну у Львові. Проект відбувається в рамках програми Creative Spark Британської Ради.

В рамках Lviv Design Partnership відбуваються тематичні зустрічі, профільні заходи, обговорення та практики для учасників та партнерів проекту. Основний фокус на креативному підприємництві — вивченню кращих практик, розвитку навичок та реалізації проектів.

Lviv Design Partnership ініційовано Львівською національною академією мистецтв (Кафедрою менеджменту мистецтв та Кафедрою графічного дизайну) та агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks. Британський партнер Cardiff School of Art & Design (Cardiff Metropolitan University) виступає консультантом в рамках проекту.

Creative Spark — п'ятирічна програма від Британської Ради, яка виділяє гранти на розвиток підприємницьких навичок у студентів та підприємців-початківців в Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії та Грузії. Мета Creative Spark — поширити успішний британський досвід серед країн-учасниць програми через формати партнерств між університетами та інституціями сектору креативних індустрій у Великій Британії та країнах-учасницях Creative Spark.