Реконструкція будинку під простір взаємодії Pawillion

Львів є одним з центрів розвитку креативної економіки в Україні. Місто є осередком культурних середовищ, центром галузі ІТ, місцем проведення знакових культурних подій та професійних заходів. У Львові створено та активно розвиваються коворкінги та інші простори для організацій креативної економіки. Водночас у місті бракує просторів високого класу якості, як для стартапів так і для сталих компаній та організацій. У місті бракує просторів для проведення заходів на 100-150 учасників.

З 2013р. PPV Knowledge Networks працює над проектом створення центру взаємодії Pawillion, який має розміститись у будинку в Стрийському парку, найбільшому парку центральної частини Львова, неподалік від студентського містечка Українського католицького університету. Pawillion міститиме коворкінг, зали для зустрічей, офісні приміщення, міні-фудкорт, студію звукозапису, тощо. У Pawillion проводитимуться програми преінкубації, навчальні події та зустрічі фахових спільнот. Станом на 2016р. розроблений ескізний проект реконструкції будинку та виготовлена технічна документація, розроблений бізнес-план та створена спільнота Pawillion. Для запуску проекту необхідна повна реконструкція будівлі відповідно до затвердженої технічної документації.

PPV Knowledge Networks є одним із співзасновників проекту Pawillion. Проект відкритий для інвесторів, які мають досвід інвестицій у проекти комерційної нерухомості для креативної економіки та створення або інвестування в локальні бізнес-екосистеми. На запит доступне інвестиційне портфоліо.