Переробка відходів електричного та електронного обладнання

Відповідно до угоди про зону вільної торгівлі з Європейським Союзом (ЄС), Україна взяла зобов’язання адаптувати в українське законодавство директиви ЄС щодо поводження з відходами електронного та електричного обладнання (директива 2012/19/EC) та батарейок (директива 2006/66/EC). В Україні реалізовується проект ЄС Twinning, націлений на впровадження відповідного законодавчого поля в Україні. Станом на 2016р. в Україні відсутні діючі потужності з промислової переробки відходів електричного та електронного обладнання та батарейок.

Первинна та вторинна обробка та переробка відходів електричного та електронного обладнання та батарейок визначена одними з пріоритетів для Новороздільського індустріального парку, концепція якого розроблена PPV Knowledge Networks. Працівники агенції є членами робочої групи проекту Twinning в Україні та беруть участь у розробці національного законодавчого поля.

Компанія PPV Knowledge Networks зацікавлена у спільній комерційній діяльності щодо проектування та запуску потужностей із збору, обробки та переробки відходів електричного та електронного обладнання у Львівській області, зокрема у Новороздільському індустріальному парку.