Створення центру підтримки бізнесу у м. Добропіллі Донецької обл.

Тема: публічний простір, міжсекторна взаємодія, розробка проектної документації, залучення фінансування, розвиток бізнесу, агенції місцевого економічного розвитку

Тривалість: березень-грудень 2015

Замовники: Центр муніципального розвитку м. Добропілля, програма розвитку ООН в Україні

Партнер: архітектурне бюро burø, Лабораторія міського простору

Роль PPV Knowledge Networks: проведення фокус груп, підготовка технічних завдань для проектної документації, підготовка плану залучення коштів.

У 2015 р. на замовлення Центру муніципального Розвитку у м. Добропілля, Донецької області PPV Knowledge Networks спільно з архітектурним бюро burø опрацювали ідею пристосування недобудованого гуртожитку, що розташований у центрі міста, до потреб підприємців та громади. В результаті фокус-груп та зустрічей із мешканцями, місцевою владою та архітекторами, було створено концепцію «Центру економічної та соціальної активності», який має постати на базі гуртожитку та виконувати функції офісного центру та торгівельно-розважальні функції. Архітектори burø спільно із командою Лабораторії міського простору  розробили комплексний бриф та технічне завдання для проектно-кошторисної документації з урахуванням ідей та побажань громади. На основі цих напрацювань було розроблено проектно-кошторисну документацію майбутнього центру та розроблено план залучення коштів на реалізацію проекту.