Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу

Громадська організація є правонаступницею комунальної установи “Агенція місцевого економічного розвитку м. Ровеньки” (АМЕР Ровеньки Луганської області).

АМЕР Ровеньки була створена 2013 року в рамках програми соціального партнерства компанії ДТЕК. За свою діяльність агенція реалізувала 43 проекти загальною сумою близько 1 млн євро. Зараз агенція не може здійснювати свою діяльність у м.Ровеньки, оскільки місто знаходиться на тимчасово окупованій території Луганщини. У 2015 р. працівники агенції спільно з членами Наглядової Ради прийняли рішення про перереєстрацію організації у м. Северодонецьк та переіменувати у агенцію регіонального розвитку Східного Донбасу.

Метою діяльності агенції є підвищення якості життя в регіоні шляхом створення можливостей для реалізації соціальних та підприємницьких ініціатив.

Команда PPV Knowledge Networks та Спільноти СВБ координувала проект створення АМЕР Ровеньки, та реалізувала декілька проектів для підвищення організаційної спроможності агенції впродовж 2013-2014 рр.

Офіційна сторінка Агенції регіонального розвитку Східного Донбасу - http://arr-eastdonbass.org/