Підготовка інвестиційних паспортів для міст Львів, Новий Розділ, Добротвір та Бурштин

Тема: інвестиційні проекти, інвестиційні бізнес-кейси, інвестиційні паспорти територій, аналіз ринків.

Тривалість: 2012-2016

Замовники: ДТЕК, Львівська міська рада, Міська рада м. Новий Розділ

Партнер: Спільнота СВБ

Роль PPV Knowledge Networks: збір даних, опис та аналіз наявних інвестиційних активів (земельні ділянки, нерухомість тощо), підготовка бізнес-кейсів для потенційних інвесторів, структурування інформації, підготовка друкованих інвестиційних паспортів українською та англійською мовами.

У 2012 р. на замовлення компанії ДТЕК ми підготували інвестиційні паспорти міст Добротвір та Бурштин. Паспорти містять інформацію про основні економічні показники та інвестиційні об’єкти територій (вільні земельні ділянки, об’єкти нерухомості, незавершене будівництво тощо), а також короткий аналіз найцікавіших бізнес-кейсів для інвесторів на основі зібраної інформації. Документи підготовлені у електронній та друкованій версії, українською та англійською мовами.

Інвестиційний паспорт смт Добротвір Львівської області (2012)

Інвестиційний паспорт м. Бурштин Івано-Франківської області (2012)

 

У 2014 р. на замовлення Новороздільської міської ради ми підготували двомовний інвестиційний буклет Нового Роздолу, з інформацією про наявні інвестиційні об’єкти, економіку та людський капітал регіону, а також інформацією про можливості Новороздільського індустріального парку.

Інвестиційна брошура Нового Роздолу (2015)

 

У 2016 р. у співпраці із інвестиційним департаментом Львівської міської ради ми розробили інвестиційну брошуру про перспективні напрямки інвестування у Львові. Ключовим стало структурування інвестиційних можливостей відповідно до рівня конкуренції на ринку та рівня доданої вартості. Друкована версія брошури видана у двомовному українсько-англійському варіанті та використовується Львівською міською радою для інвестиційної промоції Львова.

Інвестиційний буклет Львова (2016)