Керуюча компанія для Новороздільского індустріального парку

Відповідно до українського законодавства управління  індустріальними парками (облаштовані інженерною та дорожньою інфраструктурою території для розміщення промислових виробництв) здійснюють керуючі компанії. Керуючі компанії відповідають за залучення інвесторів, управління територією, дотримання концепції індустріального парку та сплату земельного податку.  

З 2011 р. PPV Knowledge Networks залучена до створення Новороздільського індустріального парку у Львівській області на територіях колишнього гірничо-хімічного підприємства “Сірка”. Агенція залучила європейське та українське фінансування на рекультивацію території, розробку проектно-кошторисних документацій та проведення необхідних досліджень. PPV Knowledge Networks є авторами концепції Новороздільського індустріального парку та співпрацює з Новороздільською міською радою для залучення фінансування на підведення інженерної інфраструктури та будівництво дороги до індустріального парку.

Компанія PPV Knowledge Networks зацікавлена у створенні спільного підприємства з компанією, що має досвід управління промисловою нерухомістю та залучення промислових інвесторів, для участі у конкурсі на визначення керуючої компанії Новороздільського індустріального парку.

Контактна особа: Володимир Воробей, vv@ppv.net.ua