Creative Enterprise Ukraine

Тема: креативні індустрії, бізнес-моделювання, інкубація, стартапи. 

Початок проекту: 2015

Замовники: Британська рада в Україні

Партнери: Pawillion Coworking (Львів), Odesa Impact Hub (Одеса), Часопис (Київ), Спалах (Харків), NESTA, PwC

Роль PPV Knowledge Networks: промоція програми, відбір учасників, оцінка грантових заявок, організація проведення навчання у Львові.

Британська Рада об’єднала зусилля з британською агенцією з розвитку бізнесу та технологічних інновацій Nesta та розробила 5-денні тренінги, на можна отримати унікальні знання та навички, що допоможуть розвинути ідею чи стартап у сталий бізнес. Програма проводиться у партнерстві з креативними хабами у різних містах України. Локальний партнер тренінгів - PwC.

Тренінги розраховані на людей, що працюють у креативних та культурних бізнесах чи стартапах: у сферах видавництва, дизайну, моди, музики, театру/танцю, кіно/телебачення, відеоігор і цифрових медіа, візуального мистецтва, архітектури та фестивального менеджменту.

Учасниками можуть стати підприємці, які вже реалізували свою креативну ідею й мають 2-3 роки досвіду ведення бізнесу, а також люди на початковому етапі, що тільки мають ідею і бажають перетворити її на сталий креативний бізнес.

В Україні програма була започаткована у 2015 році. У рамках першого випуску учасниками тренінгів стали 94 креативні підприємці з чотирьох міст України, серед них 20 учасників отримали гранти на подальший розвиток їхніх креативних бізнесів. Ц 2017 році програма вже в вдруге проходила у Львові за участі PPV Knowledge Networks.

www.britishcouncil.org.ua/creativeenterprise