Проект Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013

Підготовка аналітики для промислового розвитку м. Новий Розділ

Тема: зелена економіка, розвиток промисловості, економічний розвиток територій, аналіз ринків, аналіз доцільності, державно-приватне партнерство

Тривалість: 2014-2015

Замовник: проект Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, що фінансується ЄС

Партнери: Новороздільська міська рада, Інститут Регіонального Розвитку

Роль PPV Knowledge Networks: розробка методології досліджень, збір інформації, проведення експертних інтерв’ю на місцевості, аналіз ринків, розробка аналітики.

В рамках проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ», що здійснювався в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, ми проводили ряд досліджень, пов’язаних із економічним розвитком регіону. Серед них:

  1. Підготовка карти людського капіталу регіону та аналіз потреб у навчанні органів місцевого самоврядування, бізнесу та активних представників громади. Результати аналізу було використано для підготовки програми навчань для зазначених цільових аудиторій, що проводилася нами у Новому Роздолі протягом двох наступних років.
  2. Аналіз впливу проекту Новороздільського індустріального парку на навколишні території. В рамках дослідження було проаналізовано ключові заінтересовані сторони проекту та надано рекомендації щодо взаємодії з ними.
  3. Аналіз доцільності реалізації проектів державно-приватного партнерства (ДПП) у Новому Роздолі. Результатами дослідження стали пропозиції щодо двох проектів ДПП, один з яких розпочався станом на момент завершення дослідження.