• Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР)

  У 2016 на базі PPV Knowledge Networks створено Центр інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. ЦІПБ у м. Львів створений в рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку.

 • Делегація ЄС в Україні

  Основою проекту є методологія «Лабораторії Міського Простору», розроблена PPV Knowledge Networks і спрямована на залучення громад малих міст до процесу творення та переосмислення публічних міських просторів. Проект реалізовується у містах присутності компанії ДТЕК, що надає співфінансування для проекту.

 • Програма «Лідерство в економічному врядуванні» (USAID ЛЕВ)

  Роль PPV Knowledge Networks полягала у модерації зустрічей з бізнесом, експертній підтримці у підготовці дорожньої карти розвитку підприємництва.

 • Програма розвитку ООН

  В рамках проекту було проаналізовано основні галузі економіки України у 8 областях (Київська, Харківська, Полтавська, Донецька, Дніпропетровська, Луганська, Запорізька, Одеська). На основі статистичних даних та експертних інтерв’ю було обрано 10 ринкових ніш найбільш перспективних для України у найближчі 3-5 років для ведення мікро-бізнесу.

 • Проект Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013

  В рамках проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ» що здійснювався в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, ми проводили ряд досліджень, пов’язаних із економічним розвитком регіону.

 • Німецьке товариство міжнародного співробітництва в Україні

  В рамках проекту агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks в партнерстві з Чернівецьким прес-клубом реформ було проведене дослідження потенціалу індустрії інформаційних технологій в місті. Дослідження включало аналіз даних про наявний людський капітал для галузі в освітніх закладах міста, інтерв’ю з ключовими заінтересованими сторонами, опитування студентів ІТ спеціальностей та проведення круглого столу.