• Rozetka

  Rozetka — український інтернет-магазин та маркетплейс, найбільший онлайн-рітейлер в Україні

 • Нова пошта

  Нова Пошта — українська компанія, заснована у 2001 році, що надає послуги експрес-доставки документів, вантажів і посилок для фізичних осіб та бізнесу.

 • Концерн Хлібпром

  ПАТ «Концерн Хлібпром» співпрацювали із компанією PPV Knowledge Networks у 2015 р. Завданням співпраці був аналіз існуючої бізнес-моделі компанії та розробка пропозицій щодо оновленої бізнес-моделі на основі моделі розвитку суспільних капіталів.

 • Метінвест Холдінг

  У рамках проекту, PPV Knowledge Networks провели аналіз роботи із заінтересованими сторонами, підготували дослідження про найкращі практики роботи із заінтересованими сторонами у світі та підготували стратегію роботи із заінтересованими сторонами для Метінвест Холдінгу. Розробка включала активну взаємодію з командою, що відповідає за корпоративну соціальну відповідальність. Результати роботи були включені до стратегії сталого розвитку Метінвест Холдінгу.

 • ДТЕК

  У проекті команда PPV Knowledge Networks відповідала за збір даних, опис та аналіз наявних інвестиційних активів (земельні ділянки, нерухомість тощо), підготовка бізнес-кейсів для потенційних інвесторів, структурування інформації, підготовка друкованих інвестиційних паспортів українською та англійською мовами.

 • HarvEast Holding

  У 2012 р. на замовлення сільськогосподарської компанії HarvEast нами було створено агенцію розвитку сільських територій, для якої розроблено два якірні проекти: фонд розвитку села та фонд мікрокредитування.

 • System Capital Management

  Ми були залучені до проведення аудиту якості взаємодії із заінтересованими сторонами компанії SCM, вивчали взаємодію компанії з працівниками, мешканцями регіонів присутності, міжнародними, громадськими та експертними організаціями, ініціативними групами на територіях присутності, представниками регіональної та місцевої влади.