Центри торгівлі біомасою

Через підвищення ціни на природній газ у Львівській області та Україні загалом відбувається масовий перехід на тверде біопаливо. Домогосподарства, комунальні установи та компанії встановлюють твердопаливні котли. Водночас, ринок біопалива фрагментований - заготівлями та продажем біомаси займаються або дрібні підприємці, або державні лісгоспи. Біомаса доступна у різних формах (тріска, дрова, пелети, тощо) та різної якості. Заготівля переважно здійснюється у літній період, натомість споживання - у зимовий. Це створює бізнес-кейс для центрів торгівлі біомасою, - облаштовані торгівельні майданчики для зберігання та постачання біомаси необхідного типу та якості.

PPV Knowledge Networks має напрацьовані контакти із заінтересованими у біомасі сторонами: державними органами та підприємствами, заготівельниками та споживачами біомаси. Агенція керує Кластером деревообробки та меблевого виробництва та брала участь у європейському проекті RERAM, в якому фахівці вивчали, серед інших, питання використання біомаси підприємствами для енергетичних потреб. Концепція Новороздільського індустріального парку, розроблена агенцією, передбачає розміщення центру торгівлі біомасою.

Компанія PPV Knowledge Networks зацікавлена у спільній комерційній діяльності щодо проектування та запуску центру торгівлі біомасою у Львівській області. Потенційні партнери повинні мати досвід роботи зі схожими центрами.    

Контактна особа: Назарій Гудз, nh@ppv.net.ua