• Навігатор по аналітичним матеріалам

    Оберіть тему:

  • Стан бізнесу в Миколаєві (грудень, 2023)

    Аналітичний звіт про стан бізнесу в Миколаєві. Документ окреслює проблеми та потреби місцевих підприємців, їх досвід у залученні зовнішньої допомоги та рекомендації від експертів для влади та організацій підтримки бізнесу. Звіт розробили після опитування 500 місцевих підприємців. Дослідження провели в рамках проєкту «Програма підтримки стійкості миколаївського бізнесу «На шляху до відновлення».

  • Рекомендації для громад щодо спрощення процедури оренди комунального майна закладів культури (2023)

    Для керівників закладів культури та органів місцевого самоврядування. Рекомендації про те, як спростити процес передачі в оренду комунального майна закладів культури.

  • Аналітичні матеріали ринків Івано-Франківщини: дослідження проєкту Нова економіка Івано-Франківська (2023)

    Дослідження та аналітичні матеріали проєкту Нова економіка Івано-Франківська (НЕФ) про адаптацію бізнесів до умов війни, експорт товарів та послуг, мапування ринку будівництва. Усі дослідження є аналізом ситуації на ринках Івано-Франківщині.

  • Мапування ринку будівництва Івано-Франківську та області (2023)

    Експерти PPV проаналізували ринок будівництва від видобутку сировини до продажу та оренди нерухомості. У фокусі дослідження малий середній та великий бізнес, що формують додану вартість у регіоні.

  • Розробка моделі Агенції місцевого економічного розвитку Кам'янець-Подільської громади (2023)

    Команда PPV спільно з залученими експертами розробили для громади бізнес-модель агенції економічного розвитку Кам’янець-Подільська "Друкарня змін", дорожню карту запуску агенції та стратегічні документи для галузевих напрямків

  • Експорт товарів і послуг в умовах повномасштабного вторгнення: досвід компаній з Івано-Франківська та області (2023)

    Експерти PPV проаналізували досвід місцевих та релакованих, через бойові дії, організацій в Івано-франківську зокрема компаній які: відновлювали роботу з експортом або розпочали експорт після повномасштабного вторгнення росії в Україну.

  • Адаптація компаній Івано-Франківська та області до воєнних викликів: аналітика та приклади (2023) 

    Експерти PPV проаналізували досвід компаній, що працюють в Івано-Франківську та області, щоб зрозуміти, як бізнеси різного розміру, що належать до різних галузей, адаптували свою діяльність до нових викликів.

  • Рекомендації для бібліотек в деокупованих та прифронтових громадах. Результати ідеатонів

    Ідеатони в бібліотеках - це частина проєкту "Економічний рестарт: підтримка креативного підприємництва в деокупованих та прифронтових громадах". Команда PPV разом з залученими експертами та партнерами проєкту організували ідеатони в 5 бібліотеках. 

  • Розробка стратегії розвитку культури Рівного (2022)

    Ця стратегія має бути дороговказом розвитку для спільноти культурних менеджерів та зацікавлених сторін, надавати спільний напрям руху для низових ініціатив та програмних напрямків діяльності органів місцевої влади. Стратегія виконує функцію меню ідей можливих проєктів та ініціатив для середовища культурних менеджерів Рівного.

  • Політики підтримки бізнесу у період воєнного стану (лютий 2022)

    Рекомендації донорам для програм швидкої підтримки МСП.

  • Інвестиційний паспорт Красненської територіальної громади (2021)

    Інвестиційний паспорт це - інструмент для залучення як внутрішнього, так і зовнішнього інвестора. Цей документ можна і треба використовувати щоби сприяти ефективному економічному розвитку громади.

  • Інвестиційний паспорт Городоцької територіальної громади (2021)

    Інвестиційний паспорт Городоцької територіальної громади розроблений експертами агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks

  • Інвестиційний паспорт Червоноградська міська територіальна громада (2021)

    Інвестиційний паспорт - це інструмент для залучення як внутрішнього, так і зовнішнього інвестора. Цей документ можна і треба використовувати щоби сприяти ефективному економічному розвитку громади.

  • Інвестиційний паспорт Золочівської територіальної громади (2021)

    Інвестиційний паспорт - це інструмент для залучення як внутрішнього, так і зовнішнього інвестора. Цей документ можна і треба використовувати щоби сприяти ефективному економічному розвитку громади.

  • Інвестиційний паспорт Мурованської територіальної громади (2021)

    Інвестиційний паспорт - це інструмент для залучення як внутрішнього, так і зовнішнього інвестора. Цей документ можна і треба використовувати щоби сприяти ефективному економічному розвитку громади.

  • Інвестиційний паспорт Пустомитівської територіальної громади (2021)

    Інвестиційний паспорт - це інструмент для залучення як внутрішнього, так і зовнішнього інвестора. Цей документ можна і треба використовувати щоби сприяти ефективному економічному розвитку громади.

  • Дослідження ринку дизайну у Львові (2021)

    Дослідження проводилося для виявлення змін у розвитку ринку дизайну у Львові та за методологією повторює перше дослідження, здійснене 2019 року.

  • Навчальні формати для розвитку підприємницьких навичок у студентів (2021)

    У цьому каталозі представлено навчальні формати, розроблені в українсько-британських партнерствах у рамках реалізації програми Creative Spark

  • Основи кругового дизайну (2021)

    Посібник «Основи кругового дизайну» розроблено в рамках проекту «Україно-британська школа дизайну для кругової економіки» з метою поширення знань про круговий дизайн серед дизайнерів з України та Великої Британії.

  • Методичні матеріали за результатами програми Фінанси креативу (2021)

    Методичні матеріали навчальної програми «Фінанси креативу» роблять акцент на доступному донесенні ключових понять фінансової системи в бізнесі зі сфери креативної економіки, без зайвої деталізації та перевантаження матеріалом.

  • Місцевий економічний розвиток у територіальних громадах: корисні поради та кращі практики (2021)

    Цей посібник призначений для представників місцевої влади, бізнесу та мешканців територіальних громад, які хочуть створити сприятливе економічне середовище на своїй території.

  • Стратегія розвитку туризму та екосистеми паломництва Умані

    Стратегію підготовлено у ході реалізації проєкту «ReHERIT: спільна відповідальність за спільну спадщину». Проєкт спрямовано на переосмислення, актуалізацію та розвиток потенціалу культурної спадщини Умані, Львова та інших міст Центральної та Західної України.

  • Можливості та механізми створення міських фондів культури (2020)

    Проєкт дає відповіді на запитання, чому і чим міський фонд культури і конкретно Фонд культури Львова корисний місту та середовищу культури, яким має бути фонд як інституція (його структура, цілі, функції, управління, місце серед інших інституцій культури тощо). Міський фонд культури розглядається як інструмент розкриття культурного та мистецького потенціалу міста, підтримки й об’єднання дієвців культури, позиціонування міста у країні та поза її межами.

  • Фінансування креативних індустрій (2020)

    Проєкт «Фінансування креативних індустрій» має на меті дослідити потребу креативних індустрій у фінансуванні та готовність надавачів фінансування (банків, фондів, інвесторів, клубів бізнес-янголів) цю потребу задовольнити, знайти потенційні точки дотику.

  • Результати опитування Payscious (2020)

    Матеріал підготовлено в рамках реалізації проекту «Payscious — промоція підтримки культури індивідуальними внескодавцями», що підтримується Європейським Союзом за програмою «Дім Європи» (House of Europe) та втілюється Громадською спілкою «Центр «Регіональний розвиток».

  • Фонд культури Львова як інструмент підтримки культури на локальному рівні (2020)

    Метою аналітичного огляду є структурування інформації про попередні етапи створення Фонду культури Львова, а також огляд підходів до фінансування культури на локальному рівні за кордоном та в Україні.

  • Концепція та дорожня карта створення Центру карпатської культури (2020)

    Документ сформовано за результатами опрацювання наданих матеріалів, ознайомчого візиту та стратегічної сесії з представниками заінтересованих сторін. Рекомендації сформовано з урахуванням пріоритетів Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки та звіту ініціативи «Креативні міста та регіони» для міста Косова.

  • Вплив COVID-19 на роботу підприємств лісового сектору (2020)

    Упродовж травня 2020 р. агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks провела дослідження впливу Covid-19 та карантинних заходів на підприємства лісового сектору України. Він включає усі галузі, що працюють з деревиною, — лісозаготівля, деревообробка, меблева галузь, плитна та целюлозно-паперова галузі. Дослідження  складалось з опитування підприємств лісового сектору, проведення фокус-групи із ключовими заінтересованими сторонами сектору, аналізу програм підтримки бізнесу та формування рекомендацій. Дослідження проведене за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ)

  • Аналітичне дослідження підходів до фінансування культури на місцевому рівні в Україні та за кордоном (2019)

    Дослідження виконано Агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks на замовлення Інституту стратегії культури (м. Львів) з метою пошуку моделей, аналізу переваг та ризиків у створенні Фонду культури. В дослідженні проаналізовано роботу фондів культури міст Варна, Ейндховен, Ньюкасл, Ліон, Орхус, Вроцлав, та досвід фінансування культури в містах України.

  • Вплив COVID-19 на креативні та культурні індустрії (2020)

    Агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України провела опитування українських представників креативних індустрій про те, як поширення коронавірусу та обмежувальні заходи впливають на їхню роботу та бізнес.

  • Стан розвитку дизайну в Україні (2019)

    Проект має на меті створення в Україні дієвого моніторингового інструменту розвитку дизайну для розробників політик, медіа та учасників ринку, який можна буде використовувати повторно для дослідження інших секторів креативних індустрій.

  • Дослідження ринку предметного дизайну в Україні (2019)

    Звіт про стан розвитку предметного дизайну в Україні складається з двох частин: 1) думки дизайнерів про проблеми та перспективи розвитку відповідного ринку; 2) думки виробників, які використовують предметний дизайн, стосовно розвитку ринку предметного дизайну. Результати цього дослідження будуть корисними учасникам ринку, учасникам екосистеми дизай- ну, бізнесу у сфері дизайну, органам місцевої та центральної влади, усім, хто зацікавлений станом і розвитком предметного дизайну в Україні.

  • Стан та просування рівних можливостей для жінок та чоловіків у культурних та креативних індустріях (2019)

    Цей звіт – перша спроба застосувати ґендерну оптику для культурних і креативних індустрій у країнах Східного партнерства. Беручи до уваги, що у цьому регіоні креативний сектор досі знаходиться у процесі самовизначення, комплексний аналіз ґендерних питань у даній сфері виявився досить амбітною метою.

  • Дорожня карта проведення фестивалів та інших масових заходів на природоохоронних та історико-культурних територіях за Орхуською моделлю сталості (2019)

    Дорожня карта буде корисною для управлінців територіями природно-заповідного фонду та об’єктами історико-культурної спадщини, місцевих органів влади, операторів, організаторів заходів, для усіх зацікавлених в активному відпочинку, локальному туризмі та тих, хто переймається питаннями природної та історико-культурної спадщини. Документ розроблений громадською спілкою "Центр "Регіональний Розвиток" за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020

  • Дослідження ринку дизайну Львова (2019)

    Дослідження проводилося для виявлення тенденцій розвитку ринку дизайну Львова, мапування його учасників та їхніх компетенцій, ідентифікації найбільш оптимальних форматів і напрямів співпраці між освітою та бізнесом відповідно до потреб дизайнерів, ВНЗ та студентів.

  • Досвід перетворення шахтарських регіонів: рекомендації для Донбасу (2019)

    Дослідження містить огляд ключових висновків, зроблених за результатами аналізу чотирьох європейських країн, і комплекс рекомендацій, необхідних для здійснення справедливого енергетичного переходу від спалювання вугілля до сталого економічного розвитку.

  • Інструменти розвитку бізнесу Львівської області (2019)

    Проект включає наступні матеріали: Механізм проведення пре-кваліфікації; Механізм підтримки; Фондів мікрокредитування бізнесу; Механізм надання ваучерної підтримки для МСП; Механізм відшкодування відсоткової ставки за кредитами.

  • Використання лісової біомаси в північних областях України (2018)

    Агенція PPV Knowledge Networks підготувала серію аналітичних матеріалів використання ліcової біомаси та біомаси енергетичних культур у Волинській, Рівненській, Житомирській, Київській та Чернігівській областях

  • Енергія біомаси

    Проект "Енергія біомаси" — перетворення природного потенціалу на регіональні партнерства

  • Компетенції графічного дизайнера (2019)

    Агенція PPV опрацювала британський досвід визначення компетенцій графічного дизайнера. Мета аналітичного матеріалу — систематизувати та окреслити компетенції, які необхідні для п'яти рівнів посад графічних дизайнерів.

  • Вплив програми Creative Enterprise на креативний бізнес учасників (2018)

    У рамках співпраці із Британською Радою в Україні, наша агенція провела дослідження впливу програми Creative Enterprise Ukraine серед її випускників 2015-2017 рр. Ціль дослідження - оцінити вплив програми на бізнес учасників.

  • Сталість святкових міських ярмарків (2018)

    На замовлення громадської організації “ВЕЖА” (Маріуполь) PPV Knowledge Networks провели дослідження організаційних та фінансових моделей сталості міських святкових ярмарків. Публічна версія звіту містить розроблені під час проекту моделі та приклади моделей організації ярмарків у Львові та Чернівцях.

  • Бізнес-моделі культурних та креативних індустрій (2018)

    Креативне підприємництво сьогодні стає все більш популярним в Україні та світі. На перший погляд може здатися, що в нашій країні не так вже й багато хороших прикладів працюючого бізнесу в цій сфері. Проте вони є. Ми створили цю брошуру, щоб показати малому та середньому бізнесу з креативних та культурних галузей можливі дієві та реалістичні ідеї.

  • Пропозиції щодо Українського культурного фонду (2018)

    Пропозиції до організації діяльності Українського культурного фонду: роль, програмних напрямків, критеріїв відбору проектів, квот тощо.

  • Дослідження ринку предметного дизайну України (2017)

    Зважаючи на значний потеціал предметного дизайну в Україні для малого бізнесу, Центр підтримки бізнесу у м. Львові, створений на базі PPV Knowledge Networks, провів у жовтні – листопаді 2017р. дослідження ринку предметного дизайну. Мета проекту – на прикладі профільних гравців ринку предметного дизайну визначити долю даного сегменту ринку, розмір та кількість компаній, їх запит на дизайн. Дослідження здійснено на основі опитування представників малого та середнього бізнесу - дизайн-агенцій, незалежних дизайнерів та виробничих компаніій. Дослідження було представлено на Днях креативної економіки 2017.

  • Стан біоенергетичного ринку (2017)

    Зважаючи на потенціал біоенергетичного ринку для розвитку МСП, Центр підтримки бізнесу у м. Львові, створений на базі агенції економічного розвиткуPPV Knowledge Networks, провів у жовтні – листопаді 2017р. дослідження стану біоенергетичного ринку. Мета аналітичного дослідження – систематизувати та представити наявні об’єми виробництва та споживання твердого біопалива і наявний потенціал деревної біомаси в 9-ти областях Західної України для сприяння залученню інвестицій в біоенергетичні проекти та розвитку біоенергетичного ринку України загалом. Дослідження було представлено на Днях зеленої економіки 2017.

  • Потреби підприємців креативної економіки у фінансуванні (2017)

    Дослідження потреб у фінансуванні малих креативних бізнесів, проведене у 2017р. серед аплікантів та учасників програми Creative Enterprise Ukraine (когорти 2016 та 2017). Аналіз висвітлює рівень фінансової грамотності, фінансової сталості бізнес-моделей та дає оцінку доступу до різних фінансових інструментів підприємцями та бізнесами креативної економіки.

  • Інвестиційний паспорт та бізнес-кейси м. Миколаїв (2017)

    Документи, що містять інформацію про основні об'єкти та напрямки для інвестування, інвестиційні можливості та бізнес-кейси (розвиток інфраструктури набережних, агро та харчової промисловості, виробництво морського обладнання) у Миколаєві станом на початок 2017 року. Розроблений на замовлення Агенції розвитку Миколаєва.

  • Інструменти економічного розвитку територій (2016)

    Публікація присвячена стратегії економічного розвитку територій та містить 30 типових інструментів, кожен з яких проілюстровано кращими іноземними практиками та кейсами із українського контексту. Посібник має прикладний характер і розрахований на фахівців у сфері регіонального та місцевого економічного розвитку, представників місцевого самоврядування, організацій підтримки бізнесу та інших зацікавлених темою осіб. Розроблено у 2016 році агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks за підтримки програми консультацій Європейського Банку Реконструкції та Розвитку.

  • Зауваження та пропозиції щодо стратегічних підходів до розвитку МСП в Україні (2016)

    Зауваження та пропозиції PPV Knowledge Networks щодо стратегічних підходів до розвитку МСП в Україні, що передбачені проектом Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва на період до 2020 року. Стратегію розроблено спільно Міністерством економічного розвитку і торгівлі України разом з проектом ЄС FORBIZ. Проект Стратегії проходить громадське обговорення.

  • Дорожня карта розвитку малого і середнього підприємництва Тростянецької ОТГ (2016)

    Програмний документ, затверджений сесією Тростянецької ОТГ, який містить набір заходів, реалізація яких дозволить покращити бізнес-середовище для малого і середнього підприємництва на території громади. Підготовлена експертами Центру "Регіональний Розвиток" в рамках Програми USAID "Лідерство в економічному врядуванні".

  • Методологія та інструкція з підготовки стратегічного плану розвитку міста (2016)

    Методологія та інструкція з підготовки стратегічного плану розвитку міста, як початкової стадії розробки довгострокової стратегії. Підготовлено в рамках проекту “Школа мерів 2016”.

  • Використання золошлакових матеріалів у дорожньому будівництві (2016)

    Аналіз доцільності використання золошлакових матеріалів у будівництві ділянки дороги у Новороздільському індустріальному парку. Підготовлений в рамках проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ».

  • Практичний посібник для підприємців з лісового сектору та деревообробної галузі (2016)

    Практичний посібник для підприємців з лісового сектору та деревообробної галузі, що містить рекомендації щодо оптимізації використання ресурсів на виробництві.

  • Соціологічне дослідження аналізу сприйняття міст своїми мешканцями (2016)

    Матеріали соціологічного дослідження, що проводилися у трьох невеликих моноіндустріальних містах України, містить аналіз сприйняття цих міст своїми мешканцями. Підготовлено в рамках проекту “Залучення громади до планування міського простору”.

  • Інвестиційний буклет Львова (2016)

    Інформаційний буклет, що містить інформацію про основні обєкти та напрямки для інвестування у Львові станом на 2016 р. Розроблений у співпраці із управлінням інвестицій Львівської міської ради.

  • Інвестиційна брошура Нового Роздолу (2015)

    Інформаційний матеріал, що містить дані про економічний потенціал регіону Розділля Львівської області та представляє інвестиційні можливості Новороздільського індустріального парку.

  • Пропозиції до національної стратегії розвитку лісового сектору (2015)

    Аналітичний документ, що був поданий на розгляд профільної робочої групи в рамках національної стратегії розвитку лісового сектору у 2015 р.

  • Політика розвитку малого та середнього бізнесу у Львівській області (2015)

    Програмний документ, підготовлений нами для обговорення у експертному середовищі у 2015 р. та містить пропозиції щодо інструментів підтримки малого та середнього бізнесу на Львівщині.

  • Пропозиції до стратегії конкурентноспроможності Львова (2015)

    Аналітичний документ, що був поданий на розгляд Львівській обласній адміністрації у 2015 р.

  • Рекомендації щодо політики стосовно індустріальних парків у Львівській області (2015)

    Програмний документ, що містить пропозиції щодо механізмів підтримки індустріальних парків на Львівщині. Підготовлений в рамках проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ».

  • Стратегічний аналіз подальшого розвитку рекультивованих територій (2015)

    Аналіз ключових гравців та ринків, підготовлений для вивчення передумов створення Новороздільського індустріального парку. Підготовлений в рамках проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ».

  • Аналіз потенційного впливу реалізації проекту Новороздільського індустріального парку на навколишні території (2015)

    Аналіз потенційного впливу реалізації проекту Новороздільського індустріального парку на навколишні території та його звязку з економікою регіону. Підготовлений в рамках проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ».

  • Карта людського капіталу регіону та аналіз потреб у навчанні (2015)

    Аналіз робочої сили регіону Розділля та компетенцій, потрібних для розвитку підприємництва з висновками щодо необхідних навчань органів місцевого самоврядування, бізнесу та активних представників громади. Підготовлений в рамках проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ».

  • Аналіз механізмів та прикладів державно-приватного партнерства (2015)

    Аналіз механізмів та прикладів державно-приватного партнерств, з висновками для проекту Новроздільського індустріального парку.Підготовлений в рамках проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ».

  • Ідеї для мікробізнесу: практичні поради (2015)

    Звіт за результатами дослідження містить інформацію про 10 ринкових ніш, перспективних для України, та 30 ідей для бізнесу, розроблених у форматі канви-бізнес-моделювання.

  • Методологія Лабораторії міського простору (2015)

    Методологія проекту “Залучення громади до планування міського простору”, що містить кейси та базову теоретичну довідку щодо взаємодії з заінтересованими сторонами, активного громадянстві та ефективної комунікації у проектах просторового розвитку.

  • Економіка креативних просторів (2015)

    Аналітична довідка про бізнес-моделі креативних просторів та цей ринок в Україні, підготовлена для зустрічі власників коворкінгів України у 2015 р.

  • Національна кластерна політика (2014)

    Програмний документ підготовлений для міністерства економічного розвитку та торгівлі в рамках проекту Clustrat, що містить пропозиції щодо ключових механізмів розвитку кластерів в Україні.

  • Оцінка нефінансового впливу: матриця істотності (2014)

    Спільний проект Ekonomika Communication Hub та Спільноти СВБ, що мав на меті оцінити розриви в очікуваннях від великого бізнесу з боку заінтересованих сторін (ЗС) та розуміння своєї ролі самим бізнесом. Аналітичний огляд має на меті ознайомити компанії із методологією оцінки свого нефінансового впливу через використання поняття істотності.

  • Енергоефективність: міжсекторна співпраця та фінансові моделі (2013)

    Аналітична довідка про бізнес-моделі, що спроможні розблокувати “вузькі місця” на ринку енергоефективності України станом.

  • Аналіз доцільності створення ІТ кластеру у м. Чернівці (2013)

    Дослідження потенціалу індустрії інформаційних технологій в місті Чернівці включає аналіз даних про наявний людський капітал для галузі в освітніх закладах міста, інтерв’ю з ключовими заінтересованими сторонами та опитування студентів ІТ спеціальностей.

  • Інтегрована звітність (2013)

    Аналітичний огляд Спільноти СВБ висвітлює поняття інтегрованої звітності (<IR>), представляє фундаментальні концепції та засадничі принципи <IR>, а також дає відповіді, чому поняття інтегрованої звітності буде цікавим для українських компаній та корисним для розвитку соціальної відповідальності бізнесу в країні загалом.

  • Економічний розвиток територій: Агенції місцевого економічного розвитку (2013)

    Публікація роз'яснює поняття агенції місцевого економічного розвитку (АМЕР). В матеріалі можна знайти інформацію про моделі фукнціонування таких агенцій в Україні, перелік можливих проектів та видів діяльності агенцій, порядок створення АМЕР, методику оцінки впливу АМЕР. Публікація також містить рекомендації щодо роботи органів місцевого самоврядування та великих компаній з АМЕР для розвитку територій присутності.

  • Концепція фонду соціального підприємництва (2012)

    Концепція була розроблена в рамках проекту «Підвищення інституційної спроможності центру розвитку соціального підприємництва у Львівській області», що реалізовувався у 2012 р. за підтримки Міжнародного фонду «Відродження”. Документ містить механізм підтримки соціального підприємництва із залученням коштів обласного фонду підтримки підприємництва, програм підтримки розвитку підприємництва ЛОДА, великих приватних компаній, що проводять політику корпоративної відповідальності бізнесу, кредитних та інших фінансових установ.

  • Регіональна програма інноваційного розвитку Львівської області (2012)

    Програмний документ, що містить ключові пропозиції щодо підтримки та розвитку інновацій на Львівщині, що був поданий на розгляд Львівській обласній адміністрації у 2012 р.

  • Інвестиційний паспорт смт Добротвір Львівської області (2012)

    Перелік інвестиційних об’єктів та опис бізнес-кейсів для інвестування станом на 2012 рік. Виконано на замовлення компанії ДТЕК та селищної ради смт. Добротвір, Кам’янко-Бузького району львівської області.

  • Інвестиційний паспорт м. Бурштин Івано-Франківської області (2012)

    Опис економічного потенціалу та інвестиційних обєктів міста Бурштина у 2012 р. Виконано на замовлення компанії ДТЕК та міської ради м. Бурштина Івано-Франківської області.

  • Відповідальне управління ланцюгами постачань (2011)

    На замовлення Глобального Договору ООН підготовлено публікацію, яка має на меті познайомити українські ділові кола, академічну спільноту та інших читачів з концепцією відповідального управління ланцюгами постачання (ВУЛП, responsible supply chain management). Брошура містить дві частини: в першій з них розповідається про історію походження питання та понятійний апарат; друга частина зосереджує увагу читача на основних етапах впровадження практики ВУЛП.

  • Нефінансова звітність: інструмент соціально відповідального бізнесу (2010)

    Публікація, підготовлена для Глобального Договору ООН в Україні, має на меті ознайомити українські ділові кола з інструментарієм розробки нефінансових звітів та стимулювати подальшу професіоналізацію нефінансової звітності в Україні. Брошура складається з двох частин: перша містить практичні рекомендації з підготовки нефінансового звіту та розбудови внутрішніх процесів нефінансового звітування; друга ж представляє аналітичний огляд стану нефінансового звітування та аналізує актуальні питання його розвитку в Україні.

  • Аналіз національних стратегій СВБ: пропозиції для Національної стратегії розвитку СВБ (2010)

    Документ, підготовлений для розробки Національної стратегії СВБ, подає аналіз національних СВБ стратегій таких країн, як Данія, Німеччина та Нідерланди, а також містить пропозиції до створення Національної стратегії впровадження СВБ в Україні на 2011-2016 рр. із детальним розписом плану дій 5 аспектів Концепції: Інформування про СВБ та промоція СВБ, Підвищення спроможності у сфері СВБ, Стимулювання попиту на СВБ, Врахування СВБ у регіональному розвитку і СВБ та міжнародна технічна допомога.

  • Характеристика керівника кластера (2009)

    Аналітична довідка, що містить короткий опис компетенцій управлінського персоналу для кластерів та кластерних ініціатив. Підготовлено в рамках проекту Clustrat.

  • Розвиток ІТ галузі в місті Чернівці

    В рамках проекту агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks в партнерстві з Чернівецьким прес-клубом реформ було проведене дослідження потенціалу індустрії інформаційних технологій в місті. Дослідження включало аналіз даних про наявний людський капітал для галузі в освітніх закладах міста, інтерв’ю з ключовими заінтересованими сторонами, опитування студентів ІТ спеціальностей та проведення круглого столу.

  • Компетенції керівника індустріального парку (2014)

    Аналітична довідка, що містить короткий опис компетенцій управлінців для індустріальних парків.

  • Категорії соціально відповідального бізнесу в Україні (2008)

    Аналітична довідка про основні можливі напрямки діяльності компаній у сфері соціальної відповідальності бізнесу в Україні.

  • Фінальний звіт за проектом Clustrat

    Ключові матеріали проекту: нові кластерні концепції для Центральної Європи, аналітична записка щодо нововиникаючих галузей, аналітична записка щодо наскрізних питань.

  • Центри торгівлі біомасою

    PPV Knowledge Networks провела дослідження бізнес-кейсу для центрів торгівлі біомасою, - облаштованих торгівельних майданчиків для зберігання та постачання біомаси необхідного типу та якості. Компанія зацікавлена у спільній комерційній діяльності щодо проектування та запуску центру торгівлі біомасою у Львівській області.

  • Дорожнє будівництво з використанням золошлакових матеріалів

    PPV Knowledge Networks провела дослідження бізнес-кейсу використання золошлакових матеріалів (ЗШМ) у дорожньому будівництві в Західній Україні. Компанія заінтересована у спільній комерційній діяльності щодо проектування та будівництва доріг з використанням золошлакових матеріалів у відповідальній науково-обґрунтований спосіб.