• Діагностика інвестиційних активів та бізнес-моделювання для Західплемресурси

  У 2017р. на замовлення ЛНВЦ "Західплемресурс" провели діагностику активів компанії, визначили бізнес-кейс та бізнес-модель подальшого розвитку, - трансформацію у виробника яловичини повного циклу.

 • Підвищення інституційної спроможності заповідника Тустань

  Ключові компоненти проекту - це розробка стратегічного плану інституції до 2022 року, аналіз існуючої бізнес-моделі та планування бажаної, налагодження бізнес-процесів, розробка ефективної управлінської моделі та створення дорожньої карти для роботи з персоналом.

 • Підготовка стратегії соціальної відповідальності компанії «Галнафтогаз» (етап 1)

  У 2015 р. експерти PPV Knowledge Networks координували перший етап підготовки стратегії соціальної відповідальності компанії Галнафтогаз.

 • Фонд розвитку громад (2012)

  Концепція створення фонду розвитку села (надання грантової допомоги на конкурсній основі для місцевих ініціатив, за умови невеликого дофінансування з їх боку), розроблена на замовлення компанії HarvEast в Донецькій області.

 • Розробка бізнес-моделі соціальної відповідальності компанії "Хлібпром"

  У 2015 році на замовлення компанії "Хлібпром" було реалізовано розробку бізнес-моделі соціального відповідального бізнесу. Проведено близько 10 модерованих зустрічей із менеджментом компанії, підготовлено карту істотних питань, порівняльний аналіз подібних бізнес-моделей, дорожню карту із впровадження моделі соціальної відповідальності.