• RES-POL: Швидка експертна підтримка політики у сфері культури та медіа в Україні (2024-2025)

  Головні цілі проєкту: розробити політики для фокусних секторів та механізми їх розвитку (щоб підтримати відповідними операційними програмами, пов’язаними з процесом вступу України до ЄС), посилити інституційну спроможність Міністерства культури та інформаційної політики щодо розроблення та впровадження політик. Окрім МКІП, проєкт RES-POL також працюватиме з Українським Культурним Фондом, Українським інститутом книги, Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти (Держмистецтв) та Українським інститутом національної пам’яті.

 • Нова економіка Івано-Франківська (NEF)

  «Нова економіка Івано-Франківська (NEF)» — це проєкт, який передбачає процес трансформації міста у конкурентоспроможний інноваційний економічний центр. Його головне завдання — посилити локальні економічні процеси, щоб стимулювати інноваційну економіку та спонукати створення продуктів з високою доданою вартістю в Івано-Франківську. У фокусі проєкту — місцевий бізнес, інноватори та дослідники.

 • Clean Baltic Source: міжнародний проєкт з очищення стічних вод у Львівській та Волинській областях (2023-2024)

  Проєкт реалізовують, щоб покращити управління водними ресурсами у річковому басейні Балтійського моря (зменшити потрапляння органічних, біогенних і небезпечних речовин). Завдяки Clean Baltic Source відбулось 5 одноденних семінарів від експертів зі Швеції, Польщі та України для представників громад, що належать до річкового басейну річок Західний Буг та Сян на території України. Попереду візит представників громад Львівщини в країни ЄС, щоб перейняти досвід управління водними ресурсами.

 • Економічний рестарт: підтримка креативного підприємництва в деокупованих та прифронтових громадах

  Економічний рестарт: проєкт на підтримку розвитку креативного підприємництва на деокупованих та прифронтових територіях Чернігівської та Сумської областей.

 • Рекомендації для бібліотек в деокупованих та прифронтових громадах. Результати ідеатонів

  Ідеатони в бібліотеках - це частина проєкту "Економічний рестарт: підтримка креативного підприємництва в деокупованих та прифронтових громадах". Команда PPV разом з залученими експертами та партнерами проєкту організували ідеатони в 5 бібліотеках. 

 • Створення комплексної програми ревіталізації Дрогобицької солеварні та прилеглої території (2021)

  У 2021 році експерти PPV Knowledge Networks долучилися до проекту “Створення комплексної програми ревіталізації Дрогобицької солеварні та прилеглої території” за підтримки Українського культурного фонду. 

 • ReHERIT: Спільна відповідальність — за спільну спадщину

  ReHERIT — проект переосмислення, актуалізації та розвитку потенціалу культурної спадщини Умані та Львова разом з іншими містами України.

 • EcoPressWood

  Метою проекту є формулювання, дослідження властивостей, виробництво тестової партії та тестування у промислових умовах безформальдегідних смол з відходів виробництва біодизелю.

 • Навчальна програма з управлінських навичок для менеджерів культури з країн Східного Партнерства

  У рамках програми Європейського Союзу та Східного партнерства “Культура та креативність” директор агенції Володимир Воробей задіяний до проведення тренінгових семінарів з управлінських навичок для менеджерів культури з України, Білорусі та Вірменії. Тематика семінарів включає стратегічне планування, підготовку проектних (грантових) пропозицій, створення культурних продуктів та управління організаціями культури.

 • Підготовка дорожньої карти з розвитку підприємництва Тростянецької об’єднаної територіальної громади

  Проект реалізовувався у 2016 р. за підтримки програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні». Його завданням було розробити робочий документ із розвитку підприємництва у співпраці з бізнесом та прийняти цей документ до виконання місцевими органами влади.

 • RERAM Research to Innovation in Resource Efficiency

  Основною метою проекту RERAM є посилення співпраці та координації наукових установ та організацій інноваційного розвитку з ЄС та країн Східного Партнерства у сфері ефективності використання деревини як ресурсу.

 • Ідеї для мікробізнесу в Україні

  У рамках проекту було проаналізовано основні галузі економіки України у 8 областях (Київська. Харківська, Полтавська, Донецька, Дніпропетровська, Луганська, Запорізька, Одеська). На основі статистичних даних та експертних інтерв’ю було обрано 10 ринкових ніш, найбільш перспективних для України у найближчі 3-5 років для започаткування мікро-бізнесу.