аналітика
  • Вплив COVID-19 на роботу підприємств лісового сектору (2020)

    Упродовж травня 2020 р. агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks провела дослідження впливу Covid-19 та карантинних заходів на підприємства лісового сектору України. Він включає усі галузі, що працюють з деревиною, — лісозаготівля, деревообробка, меблева галузь, плитна та целюлозно-паперова галузі. Дослідження  складалось з опитування підприємств лісового сектору, проведення фокус-групи із ключовими заінтересованими сторонами сектору, аналізу програм підтримки бізнесу та формування рекомендацій. Дослідження проведене за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ)

  • Аналітичне дослідження підходів до фінансування культури на місцевому рівні в україні та закордоном (2019)

    Дослідження виконано Агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks на замовлення Інституту стратегії культури (м. Львів) з метою пошуку моделей, аналізу переваг та ризиків у створенні Фонду культури. В дослідженні проаналізовано роботу фондів культури міст Варна, Ейндховен, Ньюкасл, Ліон, Орхус, Вроцлав, та досвід фінансування культури в містах України.

  • Вплив COVID-19 на креативні та культурні індустрії (2020)

    Агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України провела опитування українських представників креативних індустрій про те, як поширення коронавірусу та обмежувальні заходи впливають на їхню роботу та бізнес.