-
Аналітичні матеріали RES-POL: сектор креативні індустрії
Креативні індустрії — 1 з 4 секторів проєкту RES-POL — Rapid Expert Support for Culture and Media Policies in Ukraine. Ключова експертка сектору Галина Шиян, разом з експертами та експертками підсекторів дослідили стан галузі креативних індустрій в Україні, працюючи з фокус-групами, опитуваннями та публічними обговореннями в межах сектору. Напрацьовані матеріали стали основою для аналітичних записок по істотних питаннях у підсекторах та базовий звіту про стан сектору.
-
Аналітичні матеріали RES-POL: сектор культурна спадщина
Культурна спадщина 1 з 4 секторів проєкту RES-POL — Rapid Expert Support for Culture and Media Policies in Ukraine. Ольга Сагайдак, ключова експертка сектору культурна спадщина разом з експертами та експертками підсекторів, провели глибинне дослідження в галузі культурної спадщини в Україні та підготували аналітичні записки по істотних питаннях у підсекторах та базовий звіту про стан сектору.
-
Аналітичні матеріали RES-POL: сектор мистецтво і культура
Мистецтво і культура — 1 з 4 секторів проєкту RES-POL — Rapid Expert Support for Culture and Media Policies in Ukraine. Ключові екпертки сектору Альона Каравай, Ольга Дятел та Ірина Чужинова дослідили стан галузі культури та мистецтва в Україні, працюючи з фокус-групами та опитуваннями в межах сектору. Напрацьовані матеріали стали основою для аналітичних записок по істотних питаннях у підсекторах та базовий звіту про стан сектору.
-
Аналітичні матеріали RES-POL: кроссекторальні істотні питання політик
Кроссекторальні істотні питання політик — 5 з 10 істотних питань розвитку культури в проєкті RES-POL — Rapid Expert Support for Culture and Media Policies in Ukraine. Експерти та експертки проєкту провели серію глибинних інтерв’ю з представниками галузі, опитування та фокус-групи в середовищі, відкриті та закриті обговорення, соціологічне дослідження, щоб максимально залучити заінтересованих сторін до підготовки аналітичних матеріалів.
-
Презентація напрацювань проєкту RES-POL у секторах: культурна спадщина, культура і мистецтво, креативні індустрії
20 грудня у Києві відбулась презентація напрацювань проєкту RES-POL, під час якої експерти та експертки проєкту представили проміжні результати напрацьовані у розрізі трьох секторів проєкту: культурна спадщина, культура і мистецтво, креативні індустрії. Подію організували та провели експерти проєкту RES-POL спільно з Коаліцією дієвців культури та представниками Міністерства культури та стратегічних комунікацій за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.
-
Діагностика екосистеми інновацій Івано-Франківська, 2024-2025
Експерти PPV проаналізували інноваційну екосистему Івано-Франківська, щоб зрозуміти сильні сторони та можливості міста, важливість кожного етапу розвитку інновацій та ролі різних учасників екосистеми. Дослідження виявило, що для створення ефективної системи потрібні нові підходи до розвитку людського капіталу, знань і інфраструктури.
-
Платформа інновацій Івано-Франківська — рекомендації щодо розвитку екосистеми інновацій в Івано-Франківськ 2024
Експерти PPV підготували перелік рекомендації за результатами трьох семінарів з інноваційного менеджменту, які відбулись у Івано-Франківську у листопаді та грудні 2023 року. Участь у дискусіях взяли понад 30 представників університетів, організацій розвитку бізнесу, органів місцевої влади, власників та керівників бізнесів. Аналітика описує виклики інноваційної системи міста, платформу інновацій Івано-Франківська, розвиток міжсекторної взаємодії.
-
Дослідження відділів розвитку та конструкторських підрозділів виробничих компаній Івано-Франківської області (2024)
Аналітика компаній Івано-Франківщини, які створюють нові продукти або вдосконалюють наявні. Дослідження окреслює основні тенденції і виклики місцевих підприємців на шляху до інновацій, а також висновки експертів та рекомендації для інтервенцій. Матеріали підготували експерти Агенції PPV для проєкту “Нова економіка Івано-Франківська”
-
Стан бізнесу в Миколаєві (грудень, 2023)
Аналітичний звіт про стан бізнесу в Миколаєві. Документ окреслює проблеми та потреби місцевих підприємців, їх досвід у залученні зовнішньої допомоги та рекомендації від експертів для влади та організацій підтримки бізнесу. Звіт розробили після опитування 500 місцевих підприємців. Дослідження провели в рамках проєкту «Програма підтримки стійкості миколаївського бізнесу «На шляху до відновлення».
-
Clean Baltic Source: міжнародний проєкт з очищення стічних вод у Львівській та Волинській областях (2023-2024)
Проєкт реалізовують, щоб покращити управління водними ресурсами у річковому басейні Балтійського моря (зменшити потрапляння органічних, біогенних і небезпечних речовин). Завдяки Clean Baltic Source відбулось 5 одноденних семінарів від експертів зі Швеції, Польщі та України для представників громад, що належать до річкового басейну річок Західний Буг та Сян на території України. Попереду візит представників громад Львівщини в країни ЄС, щоб перейняти досвід управління водними ресурсами.
-
Рекомендації для громад щодо спрощення процедури оренди комунального майна закладів культури (2023)
Для керівників закладів культури та органів місцевого самоврядування. Рекомендації про те, як спростити процес передачі в оренду комунального майна закладів культури.
-
Аналітичні матеріали ринків Івано-Франківщини: дослідження проєкту Нова економіка Івано-Франківська (2023-2024)
Дослідження та аналітичні матеріали проєкту Нова економіка Івано-Франківська (НЕФ) про адаптацію бізнесів до умов війни, експорт товарів та послуг, інновації, мапування ринку будівництва. Усі дослідження є аналізом ситуації на ринках Івано-Франківщині.
-
Мапування ринку будівництва Івано-Франківську та області (2023)
Експерти PPV проаналізували ринок будівництва від видобутку сировини до продажу та оренди нерухомості. У фокусі дослідження малий середній та великий бізнес, що формують додану вартість у регіоні.
-
Розробка моделі Агенції місцевого економічного розвитку Кам'янець-Подільської громади (2023)
Команда PPV спільно з залученими експертами розробили для громади бізнес-модель агенції економічного розвитку Кам’янець-Подільська "Друкарня змін", дорожню карту запуску агенції та стратегічні документи для галузевих напрямків
-
Експорт товарів і послуг в умовах повномасштабного вторгнення: досвід компаній з Івано-Франківська та області (2023)
Експерти PPV проаналізували досвід місцевих та релакованих, через бойові дії, організацій в Івано-франківську зокрема компаній які: відновлювали роботу з експортом або розпочали експорт після повномасштабного вторгнення росії в Україну.
-
Адаптація компаній Івано-Франківська та області до воєнних викликів: аналітика та приклади (2023)
Експерти PPV проаналізували досвід компаній, що працюють в Івано-Франківську та області, щоб зрозуміти, як бізнеси різного розміру, що належать до різних галузей, адаптували свою діяльність до нових викликів.
-
Експертна підтримка розвитку платформи свідомої підтримки культури YoKu
YoKu - це сервіс свідомої підтримки української культури. Головна ідея YoKu - це меню креаторів культури в одному місці та сервіс, який дозволить донаторам легко і швидко підтримувати улюблені онлайн-медіа про культуру, фестивалі, театри, арт-галереї, ініціативи, митців та творців креативного контенту одночасно.
-
Інвестиційний паспорт Городоцької територіальної громади (2021)
Інвестиційний паспорт Городоцької територіальної громади розроблений експертами агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks
-
Інвестиційний паспорт Червоноградська міська територіальна громада (2021)
Інвестиційний паспорт - це інструмент для залучення як внутрішнього, так і зовнішнього інвестора. Цей документ можна і треба використовувати щоби сприяти ефективному економічному розвитку громади.
-
Інвестиційний паспорт Золочівської територіальної громади (2021)
Інвестиційний паспорт - це інструмент для залучення як внутрішнього, так і зовнішнього інвестора. Цей документ можна і треба використовувати щоби сприяти ефективному економічному розвитку громади.
-
Інвестиційний паспорт Мурованської територіальної громади (2021)
Інвестиційний паспорт - це інструмент для залучення як внутрішнього, так і зовнішнього інвестора. Цей документ можна і треба використовувати щоби сприяти ефективному економічному розвитку громади.
-
Інвестиційний паспорт Пустомитівської територіальної громади (2021)
Інвестиційний паспорт - це інструмент для залучення як внутрішнього, так і зовнішнього інвестора. Цей документ можна і треба використовувати щоби сприяти ефективному економічному розвитку громади.