-
RES-POL: Швидка експертна підтримка політики у сфері культури та медіа в Україні (2024-2025)
Головні цілі проєкту: розробити політики для фокусних секторів та механізми їх розвитку (щоб підтримати відповідними операційними програмами, пов’язаними з процесом вступу України до ЄС), посилити інституційну спроможність Міністерства культури та інформаційної політики щодо розроблення та впровадження політик. Окрім МКІП, проєкт RES-POL також працюватиме з Українським Культурним Фондом, Українським інститутом книги, Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти (Держмистецтв) та Українським інститутом національної пам’яті.
-
Аналітичні матеріали RES-POL: сектор культурна спадщина
Культурна спадщина 1 з 4 секторів проєкту RES-POL — Rapid Expert Support for Culture and Media Policies in Ukraine. Ольга Сагайдак, ключова експертка сектору культурна спадщина разом з експертами та експертками підсекторів, провели глибинне дослідження в галузі культурної спадщини в Україні та підготували аналітичні записки по істотних питаннях у підсекторах та базовий звіту про стан сектору.
-
Аналітичні матеріали RES-POL: сектор мистецтво і культура
Мистецтво і культура — 1 з 4 секторів проєкту RES-POL — Rapid Expert Support for Culture and Media Policies in Ukraine. Ключові екпертки сектору Альона Каравай, Ольга Дятел та Ірина Чужинова дослідили стан галузі культури та мистецтва в Україні, працюючи з фокус-групами та опитуваннями в межах сектору. Напрацьовані матеріали стали основою для аналітичних записок по істотних питаннях у підсекторах та базовий звіту про стан сектору.
-
Аналітичні матеріали RES-POL: кроссекторальні істотні питання політик
Кроссекторальні істотні питання політик — 5 з 10 істотних питань розвитку культури в проєкті RES-POL — Rapid Expert Support for Culture and Media Policies in Ukraine. Експерти та експертки проєкту провели серію глибинних інтерв’ю з представниками галузі, опитування та фокус-групи в середовищі, відкриті та закриті обговорення, соціологічне дослідження, щоб максимально залучити заінтересованих сторін до підготовки аналітичних матеріалів.
-
Re(star): тренінг для тренерів з підприємництва для ветеранів та людей з інвалідністю (UNIDO). Дизайнування та проведення.
Експерти PPV розробили та провели освітню програму для тренерів з підприємництва для ветеранів та людей з інвалідністю. Навчання відбулось в рамках проєкту з UNIDO “Надання екстреної допомоги для 3D-друкованого протезування та створення робочих місць в Україні”, де Агенція PPV втілює освітню складову.
-
30 політик для розвитку креативних індустрій
-
Розробка концепції мультикультурного об’єднавчого хабу у Рівному
Експерти PPV спільно з дієвцями культури Рівного розробили концепцію Мультикультурного об’єднавчого хабу (МОХ), що є одним з кроків Стратегії розвитку культури Рівного. МОХ об'єднає в собі резиденцію, відкриту студію, доступний мистецький простір, й має стати хабом та центром підтримки. Розроблена концепція передбачає розвиток хабу у перспективі 10-ти років.
-
Рекомендації для громад щодо спрощення процедури оренди комунального майна закладів культури (2023)
Для керівників закладів культури та органів місцевого самоврядування. Рекомендації про те, як спростити процес передачі в оренду комунального майна закладів культури.
-
Розробка стратегії розвитку культури Рівного (2022)
Ця стратегія має бути дороговказом розвитку для спільноти культурних менеджерів та зацікавлених сторін, надавати спільний напрям руху для низових ініціатив та програмних напрямків діяльності органів місцевої влади. Стратегія виконує функцію меню ідей можливих проєктів та ініціатив для середовища культурних менеджерів Рівного.
-
Експертна підтримка розвитку платформи свідомої підтримки культури YoKu
YoKu - це сервіс свідомої підтримки української культури. Головна ідея YoKu - це меню креаторів культури в одному місці та сервіс, який дозволить донаторам легко і швидко підтримувати улюблені онлайн-медіа про культуру, фестивалі, театри, арт-галереї, ініціативи, митців та творців креативного контенту одночасно.
-
Розробка стратегії розвитку Львівської національної академії мистецтв
Над стратегією працювали 4 місяці (з листопада 2021 року по лютий 2022). Це унікальний приклад створення стратегії для мистецьких закладів вищої освіти: до нього залучали студентів, випускників, працівників, партнерів, місцевий бізнес та інших стейкхолдерів.
-
Ukraine Creative Spark Policy Forum
Ukraine Creative Spark Policy Forum – майданчик для формування стратегічних підходів до підсилення ролі закладів вищої освіти у розвитку креативних індустрій, використовуючи напрацювання програми Creative Spark.
-
Навчальна програма «Фінанси креативу»
Навчальна програма «Фінанси креативу» мала на меті підвищити компетентності фінансового управління бізнесом / організацією, що працює в сфері креативних індустрій.
-
Підвищення інституційної спроможності заповідника Тустань
Ключові компоненти проекту - це розробка стратегічного плану інституції до 2022 року, аналіз існуючої бізнес-моделі та планування бажаної, налагодження бізнес-процесів, розробка ефективної управлінської моделі та створення дорожньої карти для роботи з персоналом.