-
Навігатор по аналітичним матеріалам
Оберіть тему:
-
Дослідження відділів розвитку та конструкторських підрозділів виробничих компаній Івано-Франківської області (2024)
Аналітика компаній Івано-Франківщини, які створюють нові продукти або вдосконалюють наявні. Дослідження окреслює основні тенденції і виклики місцевих підприємців на шляху до інновацій, а також висновки експертів та рекомендації для інтервенцій. Матеріали підготували експерти Агенції PPV для проєкту “Нова економіка Івано-Франківська”
-
Розробка концепції мультикультурного об’єднавчого хабу у Рівному
Експерти PPV спільно з дієвцями культури Рівного розробили концепцію Мультикультурного об’єднавчого хабу (МОХ), що є одним з кроків Стратегії розвитку культури Рівного. МОХ об'єднає в собі резиденцію, відкриту студію, доступний мистецький простір, й має стати хабом та центром підтримки. Розроблена концепція передбачає розвиток хабу у перспективі 10-ти років.
-
Bizconsult: консультації для підприємців
Понад 50 експертів нададуть консалтингову підтримку МСП та потенційним підприємцям для покращення їх бізнес-навичок, зокрема відбудуться консультації з тем: фандрейзингу, стратегії, маркетингу, продаж, управління персоналом, експорту, старту бізнесу тощо. BizConsult має на меті підвищити економічну активність населення, зокрема – вразливих груп громадян, реалізується в рамках програми «Сприяння економічній участі вразливих груп населення, включно з ВПО в Україні»
-
Clean Baltic Source: міжнародний проєкт з очищення стічних вод у Львівській та Волинській областях (2023-2024)
Проєкт реалізовують, щоб покращити управління водними ресурсами у річковому басейні Балтійського моря (зменшити потрапляння органічних, біогенних і небезпечних речовин). Завдяки Clean Baltic Source відбулось 5 одноденних семінарів від експертів зі Швеції, Польщі та України для представників громад, що належать до річкового басейну річок Західний Буг та Сян на території України. Попереду візит представників громад Львівщини в країни ЄС, щоб перейняти досвід управління водними ресурсами.
-
Рекомендації для громад щодо спрощення процедури оренди комунального майна закладів культури (2023)
Для керівників закладів культури та органів місцевого самоврядування. Рекомендації про те, як спростити процес передачі в оренду комунального майна закладів культури.
-
Аналітичні матеріали ринків Івано-Франківщини: дослідження проєкту Нова економіка Івано-Франківська (2023-2024)
Дослідження та аналітичні матеріали проєкту Нова економіка Івано-Франківська (НЕФ) про адаптацію бізнесів до умов війни, експорт товарів та послуг, інновації, мапування ринку будівництва. Усі дослідження є аналізом ситуації на ринках Івано-Франківщині.
-
Мапування ринку будівництва Івано-Франківську та області (2023)
Експерти PPV проаналізували ринок будівництва від видобутку сировини до продажу та оренди нерухомості. У фокусі дослідження малий середній та великий бізнес, що формують додану вартість у регіоні.
-
Розробка моделі Агенції місцевого економічного розвитку Кам'янець-Подільської громади (2023)
Команда PPV спільно з залученими експертами розробили для громади бізнес-модель агенції економічного розвитку Кам’янець-Подільська "Друкарня змін", дорожню карту запуску агенції та стратегічні документи для галузевих напрямків
-
Експорт товарів і послуг в умовах повномасштабного вторгнення: досвід компаній з Івано-Франківська та області (2023)
Експерти PPV проаналізували досвід місцевих та релакованих, через бойові дії, організацій в Івано-франківську зокрема компаній які: відновлювали роботу з експортом або розпочали експорт після повномасштабного вторгнення росії в Україну.
-
Адаптація компаній Івано-Франківська та області до воєнних викликів: аналітика та приклади (2023)
Експерти PPV проаналізували досвід компаній, що працюють в Івано-Франківську та області, щоб зрозуміти, як бізнеси різного розміру, що належать до різних галузей, адаптували свою діяльність до нових викликів.
-
Підтримка реформи децентралізації в Україні» (Програма U-LEAD з Європою II)
Це великий проєкт з підтримки децентралізації в Україні. Головне завдання нашої команди у проєкті активно підтримувати громади та допомагати їм створювати найкращі умови для ведення бізнесу та залучення інвестицій у громади навіть під час війни.
-
Розробка стратегії розвитку культури Рівного (2022)
Ця стратегія має бути дороговказом розвитку для спільноти культурних менеджерів та зацікавлених сторін, надавати спільний напрям руху для низових ініціатив та програмних напрямків діяльності органів місцевої влади. Стратегія виконує функцію меню ідей можливих проєктів та ініціатив для середовища культурних менеджерів Рівного.
-
Інвестиційний паспорт Красненської територіальної громади (2021)
Інвестиційний паспорт це - інструмент для залучення як внутрішнього, так і зовнішнього інвестора. Цей документ можна і треба використовувати щоби сприяти ефективному економічному розвитку громади.
-
Інвестиційний паспорт Городоцької територіальної громади (2021)
Інвестиційний паспорт Городоцької територіальної громади розроблений експертами агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks
-
Інвестиційний паспорт Червоноградська міська територіальна громада (2021)
Інвестиційний паспорт - це інструмент для залучення як внутрішнього, так і зовнішнього інвестора. Цей документ можна і треба використовувати щоби сприяти ефективному економічному розвитку громади.
-
Інвестиційний паспорт Золочівської територіальної громади (2021)
Інвестиційний паспорт - це інструмент для залучення як внутрішнього, так і зовнішнього інвестора. Цей документ можна і треба використовувати щоби сприяти ефективному економічному розвитку громади.
-
Інвестиційний паспорт Мурованської територіальної громади (2021)
Інвестиційний паспорт - це інструмент для залучення як внутрішнього, так і зовнішнього інвестора. Цей документ можна і треба використовувати щоби сприяти ефективному економічному розвитку громади.
-
Інвестиційний паспорт Пустомитівської територіальної громади (2021)
Інвестиційний паспорт - це інструмент для залучення як внутрішнього, так і зовнішнього інвестора. Цей документ можна і треба використовувати щоби сприяти ефективному економічному розвитку громади.
-
Місцевий економічний розвиток у територіальних громадах: корисні поради та кращі практики (2021)
Цей посібник призначений для представників місцевої влади, бізнесу та мешканців територіальних громад, які хочуть створити сприятливе економічне середовище на своїй території.
-
Стратегія розвитку туризму та екосистеми паломництва Умані
Стратегію підготовлено у ході реалізації проєкту «ReHERIT: спільна відповідальність за спільну спадщину». Проєкт спрямовано на переосмислення, актуалізацію та розвиток потенціалу культурної спадщини Умані, Львова та інших міст Центральної та Західної України.
-
Досвід перетворення шахтарських регіонів: рекомендації для Донбасу (2019)
Дослідження містить огляд ключових висновків, зроблених за результатами аналізу чотирьох європейських країн, і комплекс рекомендацій, необхідних для здійснення справедливого енергетичного переходу від спалювання вугілля до сталого економічного розвитку.
-
Інструменти розвитку бізнесу Львівської області (2019)
Проект включає наступні матеріали: Механізм проведення пре-кваліфікації; Механізм підтримки; Фондів мікрокредитування бізнесу; Механізм надання ваучерної підтримки для МСП; Механізм відшкодування відсоткової ставки за кредитами.
-
Інвестиційна брошура Нового Роздолу (2015)
Інформаційний матеріал, що містить дані про економічний потенціал регіону Розділля Львівської області та представляє інвестиційні можливості Новороздільського індустріального парку.
-
Залучення громади до планування міських просторів
Проект «Залучення громад до планування міського простору» реалізовується у 2013-2017 рр. за фінансування делегації ЄС в Україні. Завданням проекту є залучення бізнесу, влади та громади до спільного планування просторового розвитку міст. Проект реалізовується у трьох містах території присутності компанії ДТЕК, що є партнером проекту.
-
Енергоефективність: міжсекторна співпраця та фінансові моделі (2013)
Аналітична довідка про бізнес-моделі, що спроможні розблокувати “вузькі місця” на ринку енергоефективності України станом.
-
Аналіз доцільності створення ІТ кластеру у м. Чернівці (2013)
Дослідження потенціалу індустрії інформаційних технологій в місті Чернівці включає аналіз даних про наявний людський капітал для галузі в освітніх закладах міста, інтерв’ю з ключовими заінтересованими сторонами та опитування студентів ІТ спеціальностей.
-
Компетенції керівника індустріального парку (2014)
Аналітична довідка, що містить короткий опис компетенцій управлінців для індустріальних парків.