Зелена економіка
 • Навігатор по аналітичним матеріалам

  Оберіть тему:

 • Основи кругового дизайну (2021)

  Посібник «Основи кругового дизайну» розроблено в рамках проекту «Україно-британська школа дизайну для кругової економіки» з метою поширення знань про круговий дизайн серед дизайнерів з України та Великої Британії.

 • Вплив COVID-19 на роботу підприємств лісового сектору (2020)

  Упродовж травня 2020 р. агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks провела дослідження впливу Covid-19 та карантинних заходів на підприємства лісового сектору України. Він включає усі галузі, що працюють з деревиною, — лісозаготівля, деревообробка, меблева галузь, плитна та целюлозно-паперова галузі. Дослідження  складалось з опитування підприємств лісового сектору, проведення фокус-групи із ключовими заінтересованими сторонами сектору, аналізу програм підтримки бізнесу та формування рекомендацій. Дослідження проведене за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ)

 • Дорожня карта проведення фестивалів та інших масових заходів на природоохоронних та історико-культурних територіях за Орхуською моделлю сталості (2019)

  Дорожня карта буде корисною для управлінців територіями природно-заповідного фонду та об’єктами історико-культурної спадщини, місцевих органів влади, операторів, організаторів заходів, для усіх зацікавлених в активному відпочинку, локальному туризмі та тих, хто переймається питаннями природної та історико-культурної спадщини. Документ розроблений громадською спілкою "Центр "Регіональний Розвиток" за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020

 • Використання лісової біомаси в північних областях України (2018)

  Агенція PPV Knowledge Networks підготувала серію аналітичних матеріалів використання ліcової біомаси та біомаси енергетичних культур у Волинській, Рівненській, Житомирській, Київській та Чернігівській областях

 • Стан біоенергетичного ринку (2017)

  Зважаючи на потенціал біоенергетичного ринку для розвитку МСП, Центр підтримки бізнесу у м. Львові, створений на базі агенції економічного розвиткуPPV Knowledge Networks, провів у жовтні – листопаді 2017р. дослідження стану біоенергетичного ринку. Мета аналітичного дослідження – систематизувати та представити наявні об’єми виробництва та споживання твердого біопалива і наявний потенціал деревної біомаси в 9-ти областях Західної України для сприяння залученню інвестицій в біоенергетичні проекти та розвитку біоенергетичного ринку України загалом. Дослідження було представлено на Днях зеленої економіки 2017.