Основи кругового дизайну (2021)

Посібник «Основи кругового дизайну» розроблено в рамках проекту «Україно-британська школа дизайну для кругової економіки» з метою поширення знань про круговий дизайн серед дизайнерів з України та Великої Британії. Документ доступний двома мовами: українською та англійською. Проект реалізований Агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks у партнерстві з Міжнародним центром дизайну та досліджень PDR.

Для посібника використані матеріали експертів Кеті Беверлі, Клавдії Шевелюк, Анастасії Мартиненко розроблені для Circular Design School.

Автори несуть відповідальність за зміст, який не є офіційною позицією Українського культурного фонду (Україна) та Британської Ради (Велика Британія).

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 р. як нова модель надання на конкурсних засадах державної підтримки та промоції ініціатив у сфері культури та креативних індустрій. Діяльність Фонду, відповідно до чинного законодавства, є невід’ємною частиною політики і визначених пріоритетів діяльності Міністерства культури та інформаційної політики України.

Британська Рада — міжнародна організація Сполученого Королівства, мета якої полягає у поглибленні культурних зв’язків та освітніх можливостей. Ми сприяємо дружньому діалогу та кращому порозумінню між людьми у Великій Британії та в інших країнах. 

ЗАВАНТАЖИТИ (PDF 2,5 MB)