Адаптація компаній Івано-Франківська та області до воєнних викликів: аналітика та приклади (2023) 

Теми: розвиток та зрілість бізнесу, сталість, креативність, міжсекторна взаємодія, бізнес-моделі

Тривалість: листопад 2022 – березень 2023

Замовники: Європейський Союз за програмою «Мери за економічне зростання»

Роль PPV: Дослідження провела команда агенції економічного розвитку РРМ у межах проєкту «Нова економіка Івано-Франківська - підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську».

Експерти PPV проаналізували досвід компаній, що працюють в Івано-Франківську та області, щоб зрозуміти, як бізнеси різного розміру, що належать до різних галузей, адаптували свою діяльність до нових викликів. Ми побачили, з якими проблемами вони стикнулися, імплементуючи зміни. Як нові продукти чи сервіси вплинули на їхню діяльність, а також дізналися більше про їхні плани розвитку після закінчення військових дій.

Працюючи над дослідженням, команада використала дані моніторингу екосистеми підприємництва та інновацій у Івано-Франківську та висновки з дев'яти подій у форматі швидкої бізнес-допомоги (ШБД), що відбулись завдяки проєкту Нова Економіка Франківська.

Втілюють проєкт НЕФ спільно: Департамент інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради, інноваційний центр Promprylad.Renovation, урбаністична лабораторія MetaLab, агенція економічного розвитку PPV та платформа Тепле Місто / Teple Misto

 

Матеріали проєкту