стратегія
 • Розробка стратегії розвитку культури Рівного (2022)

  Ця стратегія має бути дороговказом розвитку для спільноти культурних менеджерів та зацікавлених сторін, надавати спільний напрям руху для низових ініціатив та програмних напрямків діяльності органів місцевої влади. Стратегія виконує функцію меню ідей можливих проєктів та ініціатив для середовища культурних менеджерів Рівного.

 • Стратегія для Львівської свічкової мануфактури

  У межах напрацювання стратегії експерти PPV Knowledge Networks допомогли переглянути унікальну торгівельну пропозицію бізнесу та бізнес-модель, напрацювати стратегію трансформації бізнесу, основні стратегічні напрямки та цілі, а також розробити унікальні формати колаборацій для Львівської свічкової мануфактури.

 • Створення комплексної програми ревіталізації Дрогобицької солеварні та прилеглої території (2021)

  У 2021 році експерти PPV Knowledge Networks долучилися до проекту “Створення комплексної програми ревіталізації Дрогобицької солеварні та прилеглої території” за підтримки Українського культурного фонду. 

 • Стратегія розвитку туризму та екосистеми паломництва Умані

  Стратегію підготовлено у ході реалізації проєкту «ReHERIT: спільна відповідальність за спільну спадщину». Проєкт спрямовано на переосмислення, актуалізацію та розвиток потенціалу культурної спадщини Умані, Львова та інших міст Центральної та Західної України.

 • Підготовка стратегії соціальної відповідальності компанії «Галнафтогаз» (етап 1)

  У 2015 р. експерти PPV Knowledge Networks координували перший етап підготовки стратегії соціальної відповідальності компанії Галнафтогаз.