Аналітичні матеріали ринків Івано-Франківщини: дослідження проєкту Нова економіка Івано-Франківська (2023-2024)

Дослідження та аналітичні матеріали проєкту про адаптацію бізнесів до умов війни, експорт товарів та послуг, інновації, мапування ринку будівництва

Тема: розвиток та зрілість бізнесу, сталість, місцевий економічний розвиток, креативність, міжсекторна взаємодія 

Тривалість: листопад 2022 – травень 2024

Замовник: Європейський Союз за програмою “Мери за економічне зростання”

Детальніше: В межах проєкту “Нова економіка Івано-Франківська” експерти PPV виконали три аналітичні дослідження:

Аналітичні матеріали окреслюють ризики для підприємців під час повномасштабної війни та шляхи їх подолання. Розповідають історії компаній, які експортували до початку повномасштабного вторгнення та почали після. У документах окреслено також ринкова динаміка та можливі інтервенції. Також експерти проаналізували ринок будівництва в Івано-Франківську та області.

Дослідження охоплює галузі харчування, виробництва одягу та спорядження, приладобудування та комплектуючих, меблів та декору, ринок будівництва.

Роль агенції PPV: 

  • експерти PPV провели дослідження,

  • опрацювали дані та зробили аналіз,

  • підготували бізнес-кейси.

Аналітичні документи розробили в межах проєкту “Нова економіка Івано-Франківська”, – підтримка нових кластерів інноваційної економічної діяльності в Івано-Франківську», який фінансується Європейським Союзом за програмою «Мери за економічне зростання».

Втілюють проєкт НЕФ спільно: Департамент інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради, інноваційний центр Promprylad.Renovation, урбаністична лабораторія MetaLab, агенція економічного розвитку PPV та платформа Тепле Місто / Teple Misto.

Матеріали проєкту: