Дослідження ринку дизайну у Львові (2021)

Дослідження проведене в рамках п’ятирічної програми Британської Ради Creative Spark. Це ініціатива спрямована на підтримку міжнародних університетських (закладів вищої освіти загалом) та інституційних (організацій) партнерств для розвитку підприємницьких навичок та креативної економіки у семи країнах (за підтримки Великої Британії): Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії, Грузії.

Дослідження проводилося для виявлення змін у розвитку ринку дизайну у Львові та за методологією повторює перше дослідження, здійснене 2019 року.

Перше дослідження ринку дизайну у Львові відбувалося в перший рік проєкту в рамках партнерства учасників Львівської національної академії мистецтв (кафедра графічного дизайну), агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks та Cardiff School of Art & Design (Cardiff Metropolitan University). 

Пропоноване дослідження повторює попереднє за методологією та змістом і має на меті порівняти стан ринку дизайну у Львові в динаміці та виявити зміни, які відбулися впродовж двох останніх років (2019 – 2021).

Авторка: Лілія Кривецька – аналітикиня проєктів креативної економіки агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks.

ЗАВАНТАЖИТИ (PDF, 4,5 МБ):